ADSL’de iki değişik fiyat

  • Giriş : 21.07.2006 / 00:00:00

ADSL hızı 1 Ağustos’tan itibaren iki kat artıyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

’TT Net’ten kotalı hizmet alan tüm kullanıcılar aynı fiyata iki katı hızla internete erişim sağlayacak. Limitsiz internet hizmeti alan kullanıcılar ise tarifelerinde kullandığı pakete göre yüzde 17,5’e varan indirimlerden faydalanacak. 3, 6 ve 9 gigabayt limitli bağlantıya sahip kullanıcılar için, geçilen dönemde 512 kilobit olan temel internet bağlantısı, herhangi bir tarife değişikliği olmadan 1 megabit’e (1024 kilobit) çıkartılacak. Kotalı internet kullanıcılarının önümüzdeki dönemde aynı fiyata şu ankinden 2 kat daha hızlı internet bağlantısına sahip olacak. Bağlantı hızları artarken kota büyüklüklerinde ya da ilk bağlantı ücretlerinde herhangi bir değişiklik olmayacağı açıklandı.

TTNet’ten sınırsız internet bağlantısı hizmeti alanlara ise fiyatlarda kullandığı pakete göre yüzde17,5’e varan indirimler sunuluyor.

512 kilobit hızındaki aylık bağlantı fiyatı 89 YTL; 169 YTL olan 1 megabit aylık kullanım ücreti 139 YTL ve 269 YTL olan 2 megabit olan aylık kullanım ücreti ise 229 YTL oluyor.

Yükseltilmiş hız ve kotalı ADSL paketini aynı fiyatla kullanan kullanıcılar istedikleri takdirde 6 ay içerisinde herhangi bir zamanda eski paketleri olan 256 kilobit sınırsız internet erişim paketine geri dönebilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious