ADSL'de 'kış paketi' aboneliği fiyatları

ADSL'de 'kış paketi' aboneliği fiyatları.11960
  • Giriş : 08.11.2008 / 15:33:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 22:54:38

TTNET, yeni ADSL Kampanyası ile herkese uygun fiyatlı internet erişim fırsatı sunuyor. ADSL paketleri ile aboneler, TTNET’in zengin içerik dünyasına daha avantajlı koşullarla kavuşuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Türkiye'de internet kullanımını yaygınlaştırma” misyonundan hareketle çalışmalarını sürdüren TTNET, yeni “Kış  Kampanyası” ile internete uygun fiyata bağlanma fırsatı sağlıyor.

Türkiye'nin lider internet servis sağlayıcısı TTNET, eğitimden eğlenceye kadar sunduğu zengin içerikleri ile her yaştan internet kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılarken, abonelerine avantajlı koşullarla internete bağlanma fırsatı sağlıyor.

31 Aralık 2008'e kadar sürecek “Kış Kampanyası”nda, 29 YTL'lik bağlantı ücreti TTNET tarafından karşılanıyor ve aboneler ücretsiz modem fırsatından yararlanıyor.

TTNET'in zengin içerik dünyası

TTNET'in, ilköğretim öğrencilerinin ve öğretmenlerinin eğitimle ilgili konularda bilişim teknolojilerini kullanma alışkanlığı kazanması amacıyla sunduğu TTNET VİTAMİN eğitim paketi sayesinde ilköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8'inci sınıfta okuyan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler derslerinin içeriklerine ulaşabiliyor. Öte yandan öğrenciler, ders kitabı maketi üzerinden konuları rahatlıkla takip edip; 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular sayesinde derse kolaylıkla hazırlanabiliyor.

TTNET, Aile Koruma Şifresi ile de ailelerin çocuklarının internet kullanımı ile ilgili kaygılarına çözüm sunarken; yüzbinleri aşkın şarkının yer aldığı www.ttnetmuzik.com.tr
adresinden ulaşılabilen TTNET MÜZİK portalı ile abonelerine; herhangi bir ücret ödemeden şarkı indirebilme ve indirmeden sınırsız dinleyebilme,  güncel müzikleri ve müzik haberlerini takip edebilme olanağı  sağlıyor.

TTNET VİDEO portalı ile abonelerine www.ttnetvideo.com.tr adresinden çok geniş bir arşiv dahilinde haber, spor, eğlence, yaşam, eğitim, dizi, sinema ve otomobil alanlarındaki video içeriklerini yasal bir platformda izleme hakkı sağlamakla beraber görsel iletişim dünyasındaki gelişmelerin takip edilebilmesi amacıyla çeşitli haberler ve etkinlikler hakkında bilgiler, fragmanlar ve videolar sunuyor.

TTNET'in ücretsiz eposta hizmeti TTMail ile aboneler, her biri 1 GB alana sahip 4 farklı e-posta kutusu ile POP3 desteği, takvim, adres defteri ve kişisel klasör oluşturabilme gibi hayatlarını kolaylaştıracak pek çok özelliklerden rahatça yararlanabiliyor. Aynı zamanda TTMail'lerini kullanarak TTNET'in ekstra hizmetlerinden faydalanan aboneler, e-postalarını Microsoft Office Outlook ve Microsoft Outlook Express vb. yazılımları kullanarak da kontrol edebiliyor.

TTNET WiFi, TTNET'in hızlı ve güvenli kablosuz internet erişim hizmetidir. TTNET WiFi ile havaalanları, oteller, alışveriş merkezleri, konferans merkezleri, marinalar, kafeler, fuar alanları gibi yerlerde taşınabilir bilgisayarınız (dizüstü bilgisayar, el bilgisayarı-PDA), veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden internete bağlanabilirsiniz. Üstelik şimdi tüm ADSL müşterilerine  verilen ücretsiz dakikalar ile kablosuz internet keyfini 1800 TTNET WiFi noktasında yaşayabilirsiniz.

TTNET ADSL Paket Fiyatları

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*