Advocaat: Bu şartlarda devam etmem

Advocaat: Bu şartlarda devam etmem.13903
  • Giriş : 12.03.2017 / 09:01:00

Advocaat, mevcut şartlarda Fenerbahçe'de kalamayacağını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Advocaat, sarı lacivertli takımın ciddi bir revizyona ihtiyacı olduğunu söyledi. Advocaat, eğer bir revizyon olmazsa gitmek istediğini söyledi.

Sezon başında 1 yıllık sözleşme imzalanan Hollandalı hocanın, yeni sezonda da devam edip etmeyeceği son dönemde merak konusuydu.

BU TAKIMLA BAŞARI ZOR

Asbaşkan Şekip Mosturoğlu yaklaşık bir ay önce, "Başkan, Advocaat'a 1 yıllık teklif yaptı. O da düşünmek için süre istedi" diyerek topun Advocaat'ta olduğunu açıklamıştı. Hollandalı çalıştırıcı, geçtiğimiz günlerde başkan Aziz Yıldırım ile Samandıra'da bir araya gelerek kararını açıkladı. Advocaat'ın, "Bu şartlarda devam etmemiz doğru olmaz. Başarılı da olamayız. Ama illa kalmamı isterseniz bu takımın büyük bir revizyona ihtiyacı var. Bunun için de ciddi bir transfer bütçesi gerek" dediği belirlendi.

RESMİ AÇIKLAMA HAFTAYA

Başkan Yıldırım ise Advocaat'a, "Biz bu işi aramızda bir konuşalım, sana döneriz" cevabını verdi. Yönetim henüz toplanmamışken, Advocaat Alanya'daki basın toplantısında her şeyi açıkladı. Bu gelişme üzerine gözler Fenerbahçe'ye çevrildi. Basın sözcüsü Mahmut Uslu, kararlarını haftaya açıklayacaklarını söyledi. Ancak gelen haberler Advocaat ile yola devam edilmeyeceği şeklinde. Yeni hocanın ise yüzde 90 ihtimalle Aykut Kocaman olması bekleniyor.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*