Advocaat: Örnekleri var, şampiyon olabiliriz

Advocaat: Örnekleri var, şampiyon olabiliriz.16959
  • Giriş : 08.03.2017 / 09:50:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Advocaat, şampiyonluk için hala umutlu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Süper Lig'de elde edilen kötü sonuçlara rağmen Fenerbahçe'nin tecrübeli teknik direktörü Advocaat, umutlu konuştu. Advocaat, geçmişte örnekleri olduğunu söyleyerek şampiyonluk için hala şanslarının olduğunu belirtti.

Hollandalı teknik adam, Osmanlı galibiyetiyle rahat bir nefes aldı. Sarı-Lacivertliler’in ligdeki 4 maçlık 3 puan özlemi sona erdi. Dick Advocaat, dünkü antrenmandan önce takımla bir toplantı gerçekleştirdi, bundan sonraki beklentilerini anlattı. Tecrübeli çalıştırıcı, “Ben sizin gücünüze ve kalitenize inanıyorum. Taraftar artık iyi Futbol ve iyi sonuç istiyor. En zor, en prestijli maçlarda kendinizi gösterdiniz. O nedene Beşiktaş ve Galatasaray derbilerinin iyi geçeceğine neredeyse eminim. Ancak kolay gibi görünen maçlarda da sizden en iyi şekilde motive olmanızı bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Advocaat, ligde hâlâ oynanacak 11 hafta olduğuna dikkat çekerek, “Önümüzde uzun bir yol var. Eğer inanırsanız, başarırsınız. Futbolda zor vardır ama imkansız diye bir şey yoktur. Ligi en iyi yerde bitirmeliyiz. Şampiyonluk şu an zor görünse de tarihe bakıldığında bunun örnekleri var. Yeter ki sizler sahaya inanarak çıkın ve üzerine giydiğiniz formanın hakkının verin” diye konuştu.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*