Afşin'de festival coşkusu

  • Giriş : 10.08.2006 / 00:00:00

Afşin Eshab-ı Kehf Kültür Sanat ve Karakucak Güreş Festivalinin 35'incisi Afşin Cumhuriyet Meydanında yapılan törenlerle başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Törende bir konuşma yapan Afşin Belediye Başkanı İrfan Gedikbaşı, "35. Afşin Eshab-ı Kehf Kültür Sanat ve Karakucak Güreş Festivaline her yıl olduğu gibi bu yılda coşku ile başlattık, coşkuyla devam edecektir. Her yıl olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da aynı şekilde devam edecektir. Halkımıza iyi olması dileğiyle emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum." dedi.

Törenden sonra Afşin Belediyesi Düğün Salonuna geçen katılımcılar, Afşin Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 250 çocuğun sünnet yapıldığı törene katıldı.

Afşin Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, vakfın bu yıl 250 çocuğu bu güzel organizasyonda sünnet yaptırdıklarını belirterek, festivalin Afşin'e hayırlı olmasını diledi. Kaymakam Yolcu, "Bu yıl Afşin Kaymakamlığı Sosyal Yadımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 250 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Festivalimiz tüm Afşin halkına hayırlı olsun. Festivalin organizasyonunda emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum." dedi

Afşin'de yapılan törene AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mehmet Ali Bulut, Fatih Arıkan, Mehmet Yılmazcan, Ali Sezal, Avni Doğan, Afşin Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Elbistan Kaymakamı Recai Akyel, Afşin Belediye Başkanı İrfan Gedikbaşı, AK Parti İl Başkanı Veysi Kaynak, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman, il encümenleri, belde belediye başkanları, vatandaşlar ve davetliler katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious