Ağar bugün hakim karşısına çıkacak

Ağar bugün hakim karşısına çıkacak.16239
  • Giriş : 09.02.2009 / 12:35:00
  • Güncelleme : 09.02.2009 / 12:57:29

Emniyet Genel Müdürü olduğu dönemle ilgili olarak bugün hakim karşısına çıkacak olan Ağar'ın çarpıcı resmi yayınladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Eski DP (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar bugün, ''cürüm işlemek için silahlı teşekkül meydana getirmek'' suçundan hakim karşısına çıkıyor.

Abdullah Çatlı'nın yerini bilmek ve bildiği halde yetkililere haber vermemek ve Çatlı ile arkadaşlarına sahte pasaport sağlanması ile ilgili olarak da suçlanan Mehmet Ağar'ın, Emniyet Genel Müdürü olduğu döneme ait çok çarpıcı bir resim yayınlandı bugün.

Taraf Gazetesi, Mehmet Ağar'ın, Ergenekon'dan tutuklandıktan sonra evinden çıkan krokiler ışığında yapılan kazılarda cephanelik ele geçirilen Özel Hareket Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin'le omuz omuza çekilidiği fotoğrafı manşetten verdi. "Özel Harekat Hatırası" başlığı ile verilen 1993 yılında çekilmiş resimde Emniyet Genel Müdürü Mehmet Ağar, Elazığ Emniyet Müdürlüğü önünde, aralarında İbrahim Şahin, Korkut Eken ve Emin Aslan'ın da bulunduğu özel harekatçılarla birlikte poz veriyor...Hemen yanı başında Susurluk'tan hüküm giyen şimdi de Ergenekon'dan tutuklanan Özel Hareket Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin var. Susurluk hükümlüsü Korkut Eken (alt sağ başta, gözlüklü), dönemin Emniyet İstahbaratı'nın başındaki isim Emin Aslan (sağdan ikinci) ve bögelde görevli özel harekatçılar da fotoğraf karesinde yerlerini almış"

TARAF

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*