Ağar: "Odalar Birliği bizim yuvamızdır"

  • Giriş : 27.05.2007 / 02:16:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) yarın yapılacak 62. seçimsiz genel kurulu öncesinde Ankara Sheraton Oteli'nde bir kokteyl verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kokteyle, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Zafer Çağlayan, oda başkanları ve davetliler katıldı.

Delegelerin ilgisinden memnun kalan Ağar'ın, ''Odalar Birliği toplantılarına geldiğimde kendimi bizim partinin kongresine geldim gibi oluyor. Onun için hiç bir farkı yok. Allah'a çok şükür. Burada bizim partimiz. Sanki bizim partiye gelmiş gibiyiz. Odalar Birliği bizim yuvamız'' dedi.

Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, ATO Başkanı Sinan Aygün, ASO Başkanı Zafer Çağlayan ve bazı oda başkanları ile birlikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu salonda getirilen yaş pastayı birlikte kestiler.

TRT İstanbul Sanat müziği sanatçısı Melihat Gülses sanat müziğinden parçalar seslendirdi.

Sunuculuğunu Mustafa Yolaşan'ın yaptığı gecede Gülses, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun'a ait ''Sana Rastladım'' parçasını seslendirdi. Ancak Gülses'in parçayı okumadan önce sunucu Mustafa Yolaşan'ın Sanayi Bakanı Coşkun'u sahneye çağırması ve ricası üzerine Coşkun kendisine ait parçanın sözlerini mikrofondan okudu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious