Ağar oğlunu evlendiriyor

  • Giriş : 20.02.2007 / 00:00:00

Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar, yerel seçimde AKP'nin Çankaya Belediye Başkan adayı olan Mesut Çağlar Bozoğlu'nun kızkardeşi Badısabah ile evlenecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sevil - Hasan Bozoğlu çiftinin kızı Badısabah Bozoğlu ile Emel - Mehmet Ağar çiftinin oğlu Tolga Ağar, cuma akşamı İstanbul Hilton Convention Center'da yapılacak nikâh töreni ile hayatlarını birleştirecek. Hasan Bozoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan kızının nikâh şahidi olmasını istedi. Erdoğan'ın "Programım uygun olursa şahit olurum" dediği belirtildi. Ancak, 23 Şubat'ta yapılacak Milli Güvenlik Kurulu toplantısı ve gece Suudi Arabistan'a gidecek olması nedeniyle Erdoğan'ın nikâh törenine katılması zor görünüyor.

Erdoğan, nikâha katılıp katılmayacağını düne kadar Bozoğlu ailesine bildirmedi. Ağar ailesi de, damadın nikâh şahidini henüz belirlemedi.

Badısabah Bozoğlu'nun kardeşi Mesut Çağlar Bozoğlu, 2004 yerel seçimlerinde AKP'den Çankaya Belediye Başkan adayı olmuştu. DYP'lilerin ağırlıklı olacağı nikâh töreninde, AKP'den de çok sayıda davetlinin bulunması bekleniyor. Tolga Ağar, 7 yıl evli kaldığı ilk eşi Özlem Ağar'dan 2005'te ayrılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious