Ağar seçim stratını veriyor

  • Giriş : 08.08.2006 / 00:00:00

DYP Genel Başkanı Ağar, seçim startını 13 Ağustos'ta memleketi Elazığ'dan verecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

DYP Elazığ İl Başkanı Abdullah Kızılelma, Genel Başkan Mehmet Ağar'ın 13 Ağustos'ta memleketi Elazığ'a gelerek seçim sartını vereceğini belirtti.

Parti binasında düzenlediği basın toplantısında Türkiye'nin bir seçim sürecine girdiğini vurgulayan Kızılelma, "Zamanında ki seçime dahi 1 yıl gibi kısa bir süre kaldı. Başkanımızın bu ziyareti de seçim startı olarak değerlendirilmeli. Bu ziyaretle hemşehrilerimizin müstakbel başbakanları Mehmet Ağar'la hasret gidermenin yanısıra seçim startı verilmiş olacak." derken, "Kesinlikle bu doğrultudadır. Bu memleket ziyareti bizim için seçim startıdır. İnşallah Genel Başkanımız'ın memleketinden başlattığı bu seçim startı, mutlu sona ulaşacaktır." dedi.

Başka partilerle koalisyon konusunda ise bu konunun üst yönetim kurullarında görüşüleceğini vurgulayan Abdullah Kızılelma, "Benim kişisel fikrim bu seçime kesinlikle iktidar parolasıyla tek başımıza gideceğimizdir. Baraj sıkıntısı olan patiler bu düşüncede olur. Bizim böyle sıkıntılarımız olmadığı içinde bu tür senaryolarımız bulunmuyor." şeklinde konuştu.

Ağar, memleketi Elazığ'a 13 Ağustos 2006 Pazar günü gelecek Hankendi beldesinde törenle karşılanacak olan Mehmet Ağar, akşam saatlerinde Viroloji Parkı'nda vatandaşlara seslenecek. Mehmet Ağar, 14 Ağustos Pazartesi günü ise gerçekleştireceği esnaf ziyaretlerinden sonra Elazığ'dan ayrılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious