Ağar: 'Ülkenin huzurunun peşindeyiz'

  • Giriş : 19.10.2006 / 00:00:00

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Nobel Barış Ödülü'nün değil ülkenin huzurunun peşinde olduklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Partililerce 'Başbakan Ağar ' sloganıyla karşılanan DYP Lideri, amaçlarının tek başına iktidar olmak olduğunu söyledi. Mehmet Ağar, "DYP olarak tek bir amacımız var. Tek başına iktidar olmak. Bunun dışında bir hedefimiz söz konusu değil. Hekesin evde barkta oturduğu ramazanı Türkiye'nin dört bir yanında geçiren biziz. Milletle buluşan ve örtüşen biziz. Milletin ihtiyaçlarına onun hassasiyetleriyle örtüşen siyasetin sahibiyiz. Bizim amacımız tek başına iktidar olmak." dedi.

Türkiye'de DYP'ye gösterilen teveccühün her geçen gün artığını dile getiren Mehmet Ağar, seçime kadar söz konusu teveccühün en üst noktaya çıkacağını ifade etti. Ağar, "Millet Türkiye'nin sıkıntısını ortadan kaldıracak ve bütün meselelere çözümün bizde olacağını görüyor. Bizi iktidara taşıyacak da budur." şeklinde konuştu.

Bir gazetecinin 'Nobel Barış Ödülü'nün peşinde olduğunuz söyleniyor. Açılımlarınız devam edecek mi' sorusuna gülümseyerek cevap veren Ağar, "Bizim peşinde olduğumuz tek şey ülkenin huzuru. Başka bir şeyin peşinde değiliz." ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious