Ağar'ın eşinden Dilara'nın annesine taziye

  • Giriş : 02.03.2007 / 00:00:00

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın eşi Emel Ağar, Bahçelievler'de rögardan düşerek hayatını kaybeden Dilara Dumrul'un annesi Songül Dumrul'a taziye ziyaretinde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Emel Ağar, Songül Dumrul'u Bahçelievler'deki evinde ziyaret ederek, taziyelerini iletti. Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Emel Ağar, olayın çok acı verici olduğunu belirterek, sorumluların bulunmasını istedi.

Bir anne olarak burada bulunduğunu ve kendisinin de bir evlat kaybettiğini ifade eden Ağar, “Bir daha böyle bir olayın yaşanmaması için, hiçbir ailenin evlat acısı çekmemesi için ne gerekirse yapmak istiyorum. Bu tip olaylarda her ailenin yanında olmak istiyorum” dedi.

Bu tip işlerin vasıfsız kişilere verilmesi durumunda böyle olayların her zaman yaşanmasının mümkün olduğunu kaydeden Ağar, “Herkesin başı sağ olsun. Allah aileye kuvvet versin” diye konuştu.

Dilara'nın ağabeyi Servan'ın durumunun şu an kötü olduğunu ve kardeşinden dolayı bir travma geçirdiğini belirten Emel Ağar, kendisini bir çocuk psikologuna götürüp tedavi ettireceğini söyledi. Emel Ağar, daha sonra Servan ve anne Songül Dumrul ile birlikte hastaneye gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious