Ağar'ın koruması intihar etti

  • Giriş : 14.01.2007 / 00:00:00

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar’ın, bugün Adana'da konuşma yapacağı spor salonu önünde oluşturulan güvenlik çemberinde görevli polis memuru 29 yaşındaki Üner Yücesoy, tabancasıyla intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Olay saat 11.30’da, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın konuşma yapacağı spor salonunun önünde meydana geldi. Ağar'ın, Serinevler Spor Salonu’na gelişi beklenirken, protokol kapısı önünde önlem alan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne mensup grup arasında bir el silah sesi duyuldu. Ünver Yücesoy adlı polis, elinde beylik tabancasıyla başından kanlar akarak yere yığıldı.

Ekip arkadaşlarının hemen bir otomobille Yüreğir Başkent Hastanesi’ne götürdüğü polis Yücesoy, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Balıkesir doğumlu olan ve silahla çok oynaması nedeniyle arkadaşları arasında ‘kırık’ lakabı ile tanındığı belirtilen polis memurunun uzun süredir bunalımda olduğu öne sürüldü. Silahını kaybetmesi ya da el konulmalar nedeniyle 4 kez yeniden silah verilen Üner Yücesoy’un 2003 yılında göreve başladığı ve bekar olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious