Ağustos ayının altın adamı

  • Giriş : 20.09.2006 / 00:00:00

Geleneksel futbol yarışması 11 Altın Adam 2006-2007 Sezonu'nun ilk toplantısı yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Memorial Hastanesi'nin sponsorluğunda bu yıl 2'ncisi düzenlenen 11 Altın Adam Yarışması dün akşam Kalyon Oteli'nde yapıldı. Süper Lig'in 1, 2, 3 ve 4. haftalarının oynandığı Ağustos ayı değerlendirildi ve defansta başarılı performans gösteren adaylar arasından 206 oyla Beşiktaş'tan Gökhan Zan Ayın Altın, 132 oyla Vestel Manisaspor'dan Hakan Balta Gümüş ve 102 oyla da Galatasaray'dan Rigober Song Bronz Adamlar seçildi.

Ayrıca Altın adamların yanı sıra 246 oyla Vestel Manisaspor Kulüp Başkanı Haluk Çubuklu Altın Yönetici, 243 oyla Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yalan Altın Teknik Direktör ve 231 oyla da Cüneyt Çakır Altın Hakemi seçildiler.

Memorial Hastanesi'nin sponsor olduğu yarışmanın ilk jüri toplantısına, medyanın önemli isimlerinden oluşan jürinin yanı sıra, Milli Takımlar eski teknik direktörü Şenol Güneş, TÜRFAD Genel Başkanı ve Şike Tahkik Komisyonu Başkanı Yılmaz Tokatlı ile Trabzonspor Kulübü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zeyyat Kafkas konuşmacı olarak katıldılar ve jüri üyelerinin sorularını cevaplandırdılar.

Geceye konuk olarak davet edilen Vestel Manisaspor Teknik direktörü Ersun Yanal ise geleceğini belirtemesine, bugün İstanbulspor ile oynayacağı Fortis Türkiye Kupası maçı için de İstanbul'da olmasına rağmen organizasyon komitesine bir gerekçe göstermeden geceye katılmadı.

Bu arada geçen yıldan beri uygulanan Kırmızı Masa Konukları ise Merkez Hakem Kurulu üyesi Lale Orta, FIFA Kokartlı yardımcı hakemlerden Bülent Gökçü ve Serkan Ok da gecede hazır bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious