Ağzını burnunu kırarım ulan dümbük

Ağzını burnunu kırarım ulan dümbük .9031
  • Giriş : 02.01.2009 / 22:15:00

Bu astrolog bir daha ne canlı yayına çıkar, ne de böyle rahat rahat konuşur. Çünkü Zerrin Özer onu öyle bir payladı ki herkesin ödü patladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Canlı yayında yine olay vardı. Kendisine yıldız bilimci diyen biri Zerrin Özer'in biten evliliği hakkında konuşunca Özer telefonla aradı. "Oraya gelir ağzını burnunu kırarım lan dümbük" diye yanıt verdi.

Olay Star TV'de Petek Dinçöz'ün programında yaşandı.

YILDIZLARA GÖRE ÖZER'İN BOŞANMA SEBEBİ

Programın konuğu 'Mustafa' adlı bir astrologdu. Kendine yıldız bilimci diyen astroloğa Zerrin Özer'in eşinden niye boşandığını anlatıyordu. Ona göre Özer'in eşi tarafından aldatılmış ve sonra boşanma kararı almıştı.

AĞZINI BURNUNU KIRARIM LAN DÜMBÜK

Daha astroloğun sözü bitmemişti ki Zerrin Özer canlı yayına bağlandı. Burnundan soluyordu. Makineli tüfek gibi saydırmaya başladı.

“Petekciğim, orada Mustafa diye bir dümbük çıkarmışsınız. O kim ki benim evliliğim hakkında konuşuyor? Mustafa mısın nesin senin oraya gelir ağzını burnunu kırarım lan. Kimsin sen?"

BANA DÜMBÜK DEDİ

Stüdyo bir anda sessizliğe büründü. Herkes Özer'in tepkisi karşısında büyük şok yaşamıştı. Petek Dinçöz Mustafa'yı sakinleştirmeye çalışıyordu ama az önce hiçbir kanıta dayanmadan eşi tarafından aldatıldı dediği Özer'in sözlerini kaldıramamıştı. "Bana dümbük dedi, bana dümbük dedi" diyerek sayıklıyordu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*