Ahlaksız teklif cinayeti

  • Giriş : 05.02.2007 / 00:00:00

KOCAELİ'nde Cumhur Ç. ile Sadi D., kendilerini ziyarete gelen Erhan Ö. ile Ege Ö.'ye ahlaksız teklifte bulundu. E., Sadi D.'yi 9 bıçak darbesiyle öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

18 yaşından küçükler
Kocaeli'nde Cumhur Ç., Gündoğdu Mahallesi'nde oturan arkadaşı Sadi D.'yi (40) ziyarete etti. 2 arkadaş sohbet edip, içki içti. Bir süre sonra D.'nin evine daha önceden tanıştıkları ve sokakta yaşadıkları ileri sürülen E Ö. ile E. Ö. geldi. İddiaya göre, Cumhur Ç. ile Sadi D. 18 yaşından küçük oldukları öğrenilen Er. Ö. ile E. Ö.'ye ahlaksız teklifte bulundu. Bunun üzerine çıkan tartışmada öfkelenen E.Ö. Cumhur Ç. ve Sadı D.'ye saldırdı.

Kendini de bıçakladı
Bıçağını çıkartan E.Ö., Sadi D.'yi 9 yerinden bıçakladı, Cumhur Ç.'yi ise yaraladı. Kanlar içinde kalan Cumhur Ç., kendisini sokağa atarak markate gitti ve polisi aradı. Eve dönen Ç., kanlar içinde yerde yatar arkadaşının yanına yığıldı. Tedaviye alınan Sadi. D. aşırı kan kaybından hayatını kaybetti. Cumhur Ç. ise yoğun bakıma alındı. E.Ö. ile E.Ö.'nün peşine düşen polis, kısa sürede zanlıları yakaladı. Zanlılardan E.Ö.'nün kavga sırasında kendisini de bıçakladığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious