Ahmed Hassan'a para cezası

Ahmed Hassan'a para cezası.10727
  • Giriş : 20.02.2008 / 11:07:00

Belçika Birinci Futbol Ligi takımlarından Anderlecht, takıma 12 gün gecikmeli katılan Mısırlı futbolcusu Ahmed Hassan'a 12 bin 500 Avro para cezası verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Afrika Uluslar Kupası'nda Mısır Milli Takımı'nın formasını giyen, ancak kupa maçları bittikten 12 gün sonra Belçika'ya dönen Ahmed Hassan, kulüp genel menajeri Herman Van Holsbeeck ile yaptığı yaklaşık 2 saatlik görüşmenin ardından 12 bin 500 Avro para cezasına çarptırıldı.

Kulüp yönetiminden ve takım arkadaşlarından özür dileyen eski Beşiktaşlı futbolcu, ''Mısır Milli Takımı'yla 3. kez Afrika Uluslar Kupası'nı kazanmayı başardım. Ülkemin geleneklerini bozamadım ve bütün kutlamalara katılmak zorunda kaldım'' diye konuştu.

Dün akşam antrenmanından sonra soyunma odasında sıcak bir şekilde karşılanan ve takım arkadaşlarıyla şarkı söyleyen Ahmed Hassan, takımının UEFA Kupası'nda yarın Fransa'nın Bordeaux ekibiyle deplasmanda yapacağı maçın kadrosuna alındı.

Öte yandan Anderlecht forması giyen ve hafif bir hastalık geçiren Serhat Akın'ın da yarın forma giyme şansının yüksek olduğu belirtildi.

Belçika ekibi, sahasında yaptığı ilk maçta Fransız temsilcisini 2-1 yenmeyi başarmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious