Ahmet Çakar'ın zor kararı!

Ahmet Çakar'ın zor kararı!.13592
  • Giriş : 05.03.2009 / 15:29:00
  • Güncelleme : 05.03.2009 / 15:45:53

'Ahmet Çakar'la Zor Karar' yarışmasının bu akşam yarışan Aycan Demir, Ahmet Çakar'ı ve stüdyodakileri ağlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Henüz 25 yaşında olan yarışmacı Aycan Demir11'inde babasını, geçen yıl ağabeyini kaybetti. 150 lira ödeyemediği için okul yurdundan atıldı. 2 yıldır aynı ayakkabıyı giyen Aycan'ın en son umudu Ahmet Çakar'la Zor Karar yarışmasıydı. Son 30 lirasıyla yola çıktı ve hem ağladı, hem ağlattı.

Yaşından büyük dram
atv'de yayınlanan Ahmet Çakar'la Zor Karar yarışmasının bugünkü bölümü izleyenleri ağlatacak. Henüz 25 yaşındaki Aycan Demir'in yaşından büyük dramı, sunucu Ahmet Çakar'dan stüdyodakilere kadar herkesi gözyaşlarına boğdu.

Mersin'de 2. kötü haber
İşte 32 kısım tekmili birden bir acı hayat öyküsü... Malatyalı Aycan, 11 yaşında babasını kaybeder. Ağabeyi ve annesiyle yaşamaya başlar. Liseyi bitirdikten sonra Güzel Sanatlar okumak üzere Mersin'e gider ve ikinci büyük yıkım ise geçen yıl yaşanır.

Yoksulluğun ağır yükü
Ağabeyini kaybetmiş, yoksulluk omuzlarına daha büyük baskı yapmaya başlamıştır. 150 lira için yurttan atılır. 2 yıl aynı ayakkabıyı giyer. Son bir umudu vardır Aycan'ın: Ahmet Çakar'la Zor Karar...


Güzel Aycan'ın en zor kararı
Aycan, cebindeki son 30 lirasıyla Ahmet Çakar'ın yarışmasına katılmak için soluğu İstanbul'da aldı. Hikayesi herkesi ağlattı.

Aycan Demir henüz 25 yaşında... Ancak bu kısacık sürede yaşadıkları daha şimdiden bir ömüre yetecek kadar acıyla dolu... Türkiye, Aycan'la bu gece Ahmet Çakar'ın sunduğu atv'de yayınlanan 'Ahmet Çakar'la Zor Karar'da tanışacak! İşte dünya güzel bir genç kızın acı ama bir o kadar da azimli hayat hikayesi... 11 yaşında babasını kaybeden Aycan Demir, bütün ümitlerini annesi ve ağabeyine bağladı. Babasız geçen onca yılda ne parasızlığa yenildi ne de umutsuzluğa... Malatya'daki evinden ayrılıp okumak için düştü Mersin yoluna.

Aynı ayakkabıyı yıllarca giydi
Güzel Sanatlar Fakültesi'ni kazanan Aycan, okuyabilmek için yıllarca aynı ayakkabıyı giymeyi de göze aldı, hatta hiç gocunmadı. Bir süre sonra ağabeyini de kaybeden Aycan, 150 TL'lik yurt parasını ödeyemeyince okulundan da oldu. Genç kız, karşısına çıkan 'yarışma' fırsatını değerlendirmek için cebindeki son 30 lirayla yola çıktı...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*