Ahmet Gökçek özel hediye istedi

Ahmet Gökçek özel hediye istedi.18371
  • Giriş : 05.11.2008 / 16:13:00

Ankaraspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek, futbolcuların organize ettiği sürpriz doğum günü partisiyle 32 yaşına merhaba dedi. Gökçek, özel bir hediye istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ankaraspor camiası, Futbol Şube Sorumlumuz Ahmet Gökçek'in doğum günü partisinde bir araya geldi. Ankara'nın Çukurambar semtinde bulunan Big Chefs Cafe'de futbolcuların düzenlediği sürpriz doğum günü partisine Büyükşehir Belediye Başkanı aynı zamanda kulübün Onursal Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek, TÜGEF ve Çankaya Gönüllüleri Derneği Başkanı Osman Gökçek, Teknik Direktör Aykut Kocaman, yardımcısı Fahrudin Ömeroviç ile yöneticiler ve futbolcular katıldı.
Kendisi için hazırlanan mavi-beyaz renkteki doğum günü pastasının mumlarını eşi Hülya Hanım, çocukları Melih ve Ahmet'le birlikte üfleyerek 32. yaşına basan Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek, daha sonra takım kaptanı Hürriyet'in elinden doğum günü pastasından yedi.

“ALLAH AĞZIMIZIN TADINI BOZMASIN!”

Pasta kesiminin ardından kutlamaları kabul eden Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek, “Ankaraspor camiası olarak bizler geniş bir aileyiz ve bu mutlu günümde hep birlikte olduğumuz için mutluluğum bir kat daha arttı. Allah ağzımızın tadını bozmasın.” dedi.

DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ; GALİBİYET

Süper Lig'deki gidişattan da memnuniyet duyduğunu dile getiren Gökçek, “Ligde çok iyi sonuçlar alıyoruz ve bu sonuçlar karşısında büyük gurur duyuyoruz. İnşallah bu şekilde devam ederiz ve şampiyon oluruz.” şeklinde konuştu. 10. haftada kendi sahalarınra oynayacakları Eskişehirspor maçından alınacak galibiyetin, kendisi için en büyük doğum günü hediyesi olacağını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*