Ahmet Hakan, banyoda düştü, omzu kırıldı

Ahmet Hakan, banyoda düştü, omzu kırıldı.12398
  • Giriş : 08.06.2009 / 10:23:00

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun, İzmir’de kaldığı otelin banyosunda dengesini kaybedip düşerek kolunu kırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ahmet Hakan Coşkun'un, yanında Vatan Gazetesi spor müdürü İbrahim Seten ve yaptığı röportajlardan çok giyim tarzı ve teşhirci tavırlarıyla bilinen Sanem Altan'la birlikte Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ile röportaj yapmak için önceki akşam saatlerinde İzmir'in Çeşme ilçesine gittiği öğrenildi. Sheraton Otel'e yerleşen gazetecilerden Ahmet Hakan Coşkun, akşam sıralarında duş almak için banyoya girdi. Coşkun'un neden ve nasıl olduğu bilinmeyen bir şekilde banyoda düştüğü öğrenildi. Otelin sağlık personeli tarafından ilk müdahalesi yapılan Ahmet Hakan Coşkun'un, ambulansla özel Sissus Hastanesi'ne kaldırıldığı ve sol humerus kemiğinde kırık olduğu tespit edildi. Coşkun'a yaklaşık 3 saat süren bir ameliyat yapıldığı, ameliyat sırasında Sanem Altan ve İbrahim Seten'in hastanede beklediği öğrenildi.

KOL KEMİĞİ (HUMERUS) NEDİR?

Dirsekten omuza kadar olan pazı kemiğidir. Bu bölüm içinde “kol kemiği” denilen tek bir kemik bulunur. Kol kemiği üst uçta kürek kemiği ile alt uçta döner kemik ve dirsek kemiği ile eklemleşir. Kemiğin bir üst, bir alt ucu ve bunlar arasında uzanan bir gövdesi bulunur. Uzmanlar, kırıldığı yere göre 6-8 haftaya kadar kaynamasının söz konusu olduğunu belirtiyorlar.

VAKİT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*