Ahmet Hakan, Yaşar Nuri'den kaçtı

Ahmet Hakan, Yaşar Nuri'den kaçtı.15719
  • Giriş : 01.02.2009 / 21:11:00

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan Coşkun, Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk ile canlı yayında karşı karşıya geleceği anons edildi ancak program öyle başlamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Star TV'de yayınlanan Ruhat Mengi'nin sunduğu 'Her Açıdan' programında Ahmet Hakan Coşkun ile Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'ün canlı yayında karşı karşıya geleceği anons edilmişti.

Ancak Ahmet Hakan Coşkun'un ağabeyi yayından bir süre önce Mengi'yi arayarak kardeşinin midesinin bozulduğunu ve yayına katılamayacağını açıkladı.

RUHAT MENGİ'DEN SİTEM

Ruhat Mengi, programın açılışında Ahmet Hakan Coşkun'a sitemde bulunan şu sözleri söyledi:

"Son dakikada abisi Abdullah Bey arayarak, Hakan'ın midesini bozduğunu söyledi. Çok üzüldük tabii. Kendisine geçmiş olsun diyoruz ama, keşke kendisi de yayıncı olan meslektaşım daha önce haber verseydi de biz de ona göre anonslarımızı duyursaydık. Yine de bu arada kendisini iyi hissederse onu programa bekliyoruz, çünkü daha önceden anons ettik sizler de bekliyorsunuz, bizler de bekliyoruz. Ahmet Hakan eğer kendisini iyi hissederse burada onunla Yaşar Nuri'yi karşı karşıya getireceğiz."

ONUN BU SAATTEN SONRA KIYMETİ YOK

Dinlenmek için ayırdığı zamandan vazgeçerek programa konuk olan Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, "Onun bu saatten sonra daha kıymeti yok. Buraya geldik. Akıllı adammış, gelmedi kararı öyle. Ahmet Hakan ile ilgili geçmişimiz, çok sofraya oturduk. Şimdi o 'Çık karşıma' falan diyor ama, çeketinin 3 düğmesini ilekleyerek 'hocam' diye hitap ederdi ve en büyük reytingleri benden almıştır" diye konuştu.

Ahmet Hakan'ın bütün yaptığı programları kendisi ile açtığının altını çizen Öztürk, Ahmet Hakan'ın acıyı çok sevdiğine de değinerek, şu göndermede bulundu:

"Buradan ona abisi olarak söyleyim, bu kadar acı yemesin. Bak bu mide, enteresan bir yer Türkiye, habire mide krampları gelir. Acı yemeyi biraz durdursun. ikincisi de senelerce 'hocam hocam' diye hitap ettiği bir insana böyle 'Çık karşıma' diye... Ben dedim acaba ceketi de çıkartayım mı! Ben onlara da alışığım. Yani ceketi de çıkartayım mı, yoksa bir şekilde mi? Neyse böyle oldu."

ÖZTÜRK, AHMET HAKAN COŞKUN HAKKINDA İDDİALAR ORTAYA SÜRMÜŞTÜ

Ahmet Hakan Coşkun, Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'ün kendisi hakkındaki iddiaları ile ilgili olarak hafta içinde kaleme aldığı yazıda onu düelloya çağırmış ve "Çık karşıma Yaşar Nuri" diye yazmıştı.

Yaşar Nuri Öztürk, geçen hafta katıldığı 'Her Açıdan' programında Ahmet Hakan'ın eskiden dincilerin kalemşoru olduğunu, kendisi hakkında Ahmet Hakan'ın dört kez aynı yalanı haber yaptığını iddia etmişti.

COŞKUN, KÖŞESİNDEN ÖZTÜRK'Ü DÜELLOYA ÇAĞIRMIŞTI
Ahmet Hakan Coşkun, yazısında Yaşar Nuri Öztürk'ün düellodan kaçması durumunda ne yapacağını da şöyle yazmıştı:

...Yaşar Nuri'ye iftiralarını "ispat hakkı" tanıyorum...

Kabul buyurursa ve Ruhat Mengi de rıza gösterirse...

"Her Açıdan" adlı programda kozlarımızı paylaşabiliriz...

Eğer kabul etmez ve kaçarsa...

Bilsin ki:

Kendisine şöyle ağız dolusu "müfteri" diye haykırma hakkım mahfuz kalacaktır...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*