Aile korkusu tecavüz dedirtti

  • Giriş : 23.09.2006 / 00:00:00

Adana'da ilişkisi ailesi tarafından anlaşılan 26 yaşındaki M.A.G., “Tecavüze uğradım” diyerek erkek arkadaşını şikayet etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eşinden bir süre önce boşandığını belirtilen M.A.G., ailesiyle birlikte polis merkezine giderek kendisine yönelik tecavüz girişiminde bulunulduğunu anlattı. M.A.G., zaman zaman çalıştığı özel şirkete gelip giden K.Y.G.'nin şirkette kendisine tecavüze kalktığını öne sürdü. K.'nin kendisini elektrik kablosuyla bağlayıp, tecavüze kalkıştığını iddia eden M., bu nedenle kollarında iz oluşan oluştuğunu belirtip, “K.Y.G., sekreter olarak çalıştığım şirketin patronunun arkadaşıydı. Zaman zaman işyerimize gelip gidiyordu. Olay günü yanıma geldi, büroda kimse yoktu. Kahve içtikten sonra zorla ellerimi bağlayıp tecavüz etmeye çalıştı. Ama heyecandan olsa gerek, ilişkiye giremedi. Sonra da parmaklarıyla tecavüze kalktı” dedi.

İddia üzerine gözaltına alınan K.Y.G. ise, “Uzun zamandan beri çıkıyoruz. Zaman zaman da ilişkiye giriyorduk. Olay günü fantazi olsun diye kendisini bağlamamı istedi. Sevişme sırasında kollarında iz meydana geldi. Ailesi de bu ilişkiyi öğrenince tecavüze uğradığını ileri sürerek şikayetçi olmuş” diye ifade verdi. K.Y.G., nöbetçi savcılık tarafından cinsel saldırı suçlamasıyla tutuklanma isteğiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious