Ailelerin onay vermediği çift intihar etti

Ailelerin onay vermediği çift intihar etti.8449
  • Giriş : 31.05.2008 / 13:19:00

Ailelerinin evlenmesine izin vermediği bildirilen bir çift silahla intihar etti. Çiftin yaklaşık bir ay önce intihar ettiği sanılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ailelerinin evlenmesine izin vermediği bildirilen bir çift silahla intihar etti. Çiftin yaklaşık bir ay önce intihar ettiği sanılıyor.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Keçiören Çiğdemtepe'de oturan vatandaşlar polisi arayarak yeni taşınan bir çiftin evinden gelen kokulardan şüphelendiklerini bildirdiler. Eve gelen polisler kapıyı açtıktan sonra çürümeye yüz tutmuş iki cesetle karşılaştılar.

Yapılan araştırmalar sonucu cesedin Selahattin S. (28) ve Gülay B.'ye (37) ait olduğu belirlendi. Cesetlerin yanında tabanca bulunurken, bu kişilerin olaydan önce bir mektup bıraktıkları belirlendi. Çift mektupta, ailelerinin evlenmelerini istemediklerini, bu yüzden intihar etmeye karar verdiklerini ifade ederek, ''Lütfen, bizi yaralı bulursanız hastaneye götürmeyin'' diye not ilave ettikleri kaydedildi. Ailelerinden özür dileyen çift mektupta, aynı mezara gömülmek istediklerini bildirdiler.GENÇ KADIN BAŞKASIYLA EVLİYDİ

Olayın yaklaşık 1-1.5 ay önce gerçekleştiğinin sanıldığını belirten yetkililer, Gülay B.'nin başkasıyla evli olduğu ancak eşinden ayrı yaşadığını belirttiler.

Çiftin yaklaşık iki ay önce Kars'tan gelerek evi tuttukları kaydedildi. Bu arada Gülay B.'nin eşinin polise ''kayıp'' başvurusu yaptığı da ifade edildi.

Savcılık cesetleri otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna gönderdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious