Ailesi umudu kesti 14 yıl sonra bulundu

Ailesi umudu kesti 14 yıl sonra bulundu.11356
  • Giriş : 15.05.2009 / 22:12:00

Ailesinin 14 yıldır aradığı ve öldü diye peşini bıraktığı kızları Leyla Soner, perişan bir şekilde Konya'nın Beyşehir terminalinde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Beyşehir Kaymakamlığı'nın sahip çıktığı Soner'i sorguya alan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilginç bir durumla karşılaştı. Başından bir evlilik geçen Soner'in bir çocuğu bulunuyordu. Çeşitli nedenlerden dolayı eşinden ayrılan Soner, kısa bir süre sonra çocuğunun ölmesiyle birlikte psikolojik bunalıma girdi, ardından 1995 yılı Haziran ayında ortadan kayboldu.

Ailesinin bütün uğraşlarına rağmen bulunamayan genç kadının nasıl bir şekilde yaşadığı, nerelerde kaldığı ise bilinmiyor. Beyşehir Kaymakamı Cumali Atilla, Leyla Soner'le ilgili kendisine ilk bilgi geldiğinde şok olduğunu belirterek, üzeri perişan ve bitkin halde olan kadının polis gözetiminde sağlık kontrolünden geçirildiğini ifade etti. Atilla, sağlık kontrolünün ardından hamamda temizlenen kadına vakıf kanalıyla alınan elbiselerin giydirildiğini ifade etti.

Beyşehir Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Soner, yapılan işlemlerin ardından ailesine teslim edilmek üzere Adana'ya gönderildi. Adana'ya, Sağlık Gurup Başkanlığı'na ait Ambulansla polis gözetiminde gönderilen Leyla Soner, annesi Fatma Çolak ve kardeşlerine teslim edildi. Annesinin gözyaşı içerisinde karşıladığı kızı Leyla ile 14 yıl aradan sonra kavuşması yürekleri dağladı. Anne Fatma Çolak, kızını bulan Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine, Beyşehir Kaymakamı Cumali Atilla ve Beyşehir Emniyet Müdürü Osman Bilgin'e ayrı ayrı teşekkür ettiğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*