Ailesini öldüren Gülçin K. tutuklandı

  • Giriş : 29.05.2006 / 00:00:00

Erkek arkadaşı ile babasını, annesini ve ablasını öldüren Gülçin K. ile cinayeti işleyen Kamil Bayındır çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bayındır, savcılıktaki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Ulucanlar Cezaevi'ne gönderildi. Çocuk Suçları Büro Amirliği'nde tutulan Gülçin K. savcılıktaki sorgusunun ardından çıkarıldığı Nöbet Ankara 4. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuklandı.

Mahkemede suçunu itiraf ettiği öğrenilen Kamil B'nin, Gülçin K. ile aralarında hissi ilişki bulunduğunu söylediği belirtildi. Zanlı Kamil Bayındır, Gülçin'in ailesiyle arasında problemi olduğunu ve ailesini öldürmek istediğini kendisine daha önce söylediğini anlattı.

Kamil Bayındır, mahkemede ise kendisine evin anahtarını Gülçin K. verdiğini belirtti. Dövüş sporlarıyla ilgilenen Bayındır, baba Kadir K.yı yumruk ve tekme ile öldürdüğünü anlattı.

Bayındır, işlediği cinayetleri şöyle anlattı: "Olay tarihinde Gülçin ile konuştuk ve ben evlerine gittim. Gülçin'in babası geldi. Konuşmak istedim, bana hakaret etti ve tekme ile vurdu. Ben de kendisine vurdum. Yere düştük, bana, aileme hakaret edince dayanamadım. Birkaç kez yumruk attım, boğazını sıktım. Boğazından kan gelince bıraktım, bu arada kemeri boğazına takmak istedim ancak kemer koptu. Masaj yaptım, daha sonra kanepeye yatırdım."

Bayındır, olay sonrasında "Gülçin telefondan mesaj çekti, 'babamı halletin mi çaldır' diye mesaj geçtiğiri ve kendisininde tamam dediğini anlattı.

Bayındır, kendisinin Gülçin'in babasını öldürdükten sonra eve ablası ve annesiyle birlikte geldiğini, kendisinin anne Fatma K'yı yatak odasında öldürdüğünü anlattı. Gülçin K.'nın ise ablasını bıçak sapladığını, öldürmediğini, daha sonra kendisinin yardımcı olduğunu ifade etti.

Gülçin K'nın kendisinin annesini öldürme sırasında "Ben annemi öldüremem" dediğini ve anne Fatma K'yı kendisinin öldürdüğünü vurguladı.

Kamil Bayındır, ağabeyi Hüseyin K. ise heycanlandığı için öldüremediğini anlattı. Kamil Bayındır, olayda yaralandığını ve hastaneye ellerini tedavi ettirmek için gittiğini anlattı.

CİNAYETİ ANAHTAR AYDINLATTI

Cinayetin evde bulunan 4 anahtarın kimin olduğunun araştırılması sonrasında uluşaldığı belirtti. Cinayet mahallinde polis tarafından dört adet anahtar bulundu. Bu anahtarlardan ikisinin Gülçin K.'nın Kamil Bayındır'a verdiği anahtar olduğu anlaşıldı. Diğer iki anahtarında cinayet zanlısı Kamil Bayındır'ın evine ait olduğunu tesbit etti.

Gülçin K.'nın ifadesinde Kamil Bayındır'a anahtarları kendisinin verdiğini ifade ettiği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious