Ajda Pekkan farkını ortaya koydu

Ajda Pekkan farkını ortaya koydu.12906
  • Giriş : 13.07.2008 / 16:32:00

Sanatçı Ajda Pekkan, bir açılış için gittiği Mardin'de farkını ortaya koydu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gülen Boya” olarak kendini tanıtan Polisan, Mardin’de yenilenen bir sokağın açılışına katıldı. Sokağın açılış kurdelasının kesilmesinden sonra sokakta kortejle birlikte gezinti yapan sanatçı Ajda Pekkan’ın yanına bir çocuk yaklaştı.

11 yaşında başı bandajlı çocuk, sanatçının yanına yaklaşarak sorular sormaya başladı. Mardin’e daha önce gelip gelmediğini öğrenmek istedi. Beğenip beğenmediğini sordu. Ajda Pekkan, Mardin’e ilk kez geldiğini ve çok sevdiğini, kısa zamanda yeniden geleceğini söyledi.

İlköğretim okulu öğrencisi Mehmet Emin Akşin, tam sanatçının yanından ayrıldığı sırada bir güvenlik görevlisi çocuğu hızla kenara çekip hırpalamaya başladı. Sanatçı, önce yoluna devam etti, ardından yapılanların haberciler tarafından görüntülenmesi üzerine döndü ve ağlayan Mehmet Emin Akşin’in yanına gitti.

SANATÇI, GÖZYAŞLARINI ELİYLE SİLDİ

Eliyle ilköğretim öğrencisi çocuğun gözyaşlarını silen Ajda Pekkan, “Bu çocuk hiçbir şey yapmadı, sadece benimle sohbet etmek istedi” dedi. Bu çocuğun çok samimi sorular sorduğunu söyledi.

Güvenlik görevlilerinin elinden çocuğu alan sanatçı, bir süre birlikte yürüdü. Ajda Pekkan, güvenlik görevlilerinin hırpaladığı Mehmet Emin ile sohbet etti. Adını öğrendi, okula gidip gitmediğini, babasının hayatta olup olmadığını ve ne iş yaptığını sordu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*