Ajda Pekkan hayal kırıklığı yaşıyor

  • Giriş : 26.05.2009 / 14:45:00

Ajda Pekkan’ın Serdar Ortaç’tan aldığı Resim şarkısı, sanatçının hayranları tarafından beğenilmedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ajda Pekkan'ın, bu yaza damgasını vurmaya hazırlandığı Serdar Ortaç imzalı 'Resim' adlı single'ı, henüz piyasaya çıkmadan hayranlarının tepkisini topladı. Şarkıyı değerlendiren Ajda dinleyicileri, eseri, 'ucuz piyasa şarkısına' benzetti ve söz ilemüziğinin altına imzasını atan Serdar Ortaç'ı topa tuttu. Henüz piyasaya çıkmayan single'ın bu denli eleştirilmesi, Ajda Pekkan'ı da,
Serdar Ortaç'ı da kaygılandıracak gibi görünüyor.

ELEŞTİRİLER SERT

Sanatçının hayranlarının bazıları, şarkıyı son derece sıradan bulduğunu ifade ederken, bazıları ise eleştiriyi “Facia” diye tanımlayacak kadar sertleştirdi. Tabii bu eleştirilerden en çok payını alan ise Serdar Ortaç oldu. Ortaç'ın kendisini tekrar ettiğini ileri süren dinleyicilerden bazıları, “Koskoca Ajda Pekkan, Serdar Ortaç'tan ne umuyor” diyerek düşüncelerini sanal ortamda ortaya koydu.

Süperstar'a kötü sürpriz

YENİ single'ı sayesinde yaz aylarında konserler vermeyi planlayan Ajda Pekkan'ın tadı, eski şarkılarının orijinal kayıtlarının bulunduğu 18 şarkılık bir albümün piyasaya çıkmasıyla iyice kaçtı. Albümün, 'Resim' adlı single'la aynı günlerde piyasada olmasının satışları olumsuz yönde etkilemesine kesin gözüyle bakılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*