Ajda'dan fazla estetik oldum!

Ajda'dan fazla estetik oldum!.15958
  • Giriş : 19.06.2007 / 06:48:00

Pek çok ünlü estetik yaptırdığını gizlerken Emel Müftüoğlu dobra dobra açıkladı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

"Ajda’dan fazla estetik oldum. Liposuction yaptırdım. Göz altımla, boynumla oynadım. Göğüs ameliyatı oldum. Ancak botoks yaptırmaya çok karşıyım."

Emel Müftüoğlu, meslektaşlarıyla hep dost olmayı tercih etmiştir. Kavgadan uzak durur. Bu şekilde yol almak için çok mu çaba sarf ediyorsunuz? Kimseyle aram kötü değildir. Hiç zannetmiyorum, kıskanıldığımı. Bazen dostlarıma çocukça küserim; Ama 3 ay sürer en fazla.

Az önce “Kıskanıldığımı zannetmiyorum" dediniz... Peki karşınıza mesleki başarısını kıskandığınız birileri çıkmıyor mu hiç? Erdal'la ikiliyken yaşadım bu duyguyu. Onun o güzel sesi, sahnesi, başarısı beni çok rahatsız ediyordu. Şimdi bunlar çok komik geliyor bana... Hepsi geçmişte kaldı.

Kalıcı olmayı başarmanızı sağlayan şey neydi sizce? Yaşadıklarım güçlendirdi beni. Başarmak zorundaydım. Bu işte neye ne kadar taviz vereceğiniz çok önemli. Ben de bilirdim, kolay şöhret olmayı. Yeter ki karar verin; belli bir saygı içinde mi tanınmak istiyorsunuz yoksa öylesine mi? Birincisi zor olan yol, onu seçtim.

TACİZCİYİ DÖVERDİM

Karşı cinsin cinsel tacizine uğradınız mı hiç? Hiçbir zaman yaşamadım. Ama kadınları korumak gibi bir misyonum oldu hep. Taciz edilen birini görünce çılgına döner, resmen adamları döverdim. Ben hiç taciz edilmedim, rahatsız edilmedim. Duruş denilen bir şey var her kadında. Erkeğe tavrını koyarsın, yanına yaklaşamaz; budur.

Feminen değilseniz nesiniz? Antrojen bir tarzım ve tavrım var. Çok küçük yaştan itibaren ayakta olmak durumundaydım. Birtakım erkeksi duyguları getiriyor. Ama bu hayata karşı bir tavır. Nerede, nasıl hissedeceğiniz çok önemli! Ben onu bilen bir kadınım.

Böyle bir kadın erkeğini aldatmaz gibi geliyor bana... Hiçbir zaman kimseyi aldatmadım. Bir insanla birlikteysem onu istediğim içindir; çıkar için değil. Çok enteresandır, erkekler de bana bu konuda çok dürüst davrandılar. Sevgililerimle medeni bir şekilde ayrıldık. Enayi yerine koyulmadım. Başta sinirlendim ama sonra saygı duydum.

“KESSİNLER DAHA İYİ”

Estetikle aranız nasıl? Estetikle aram çok iyi. Rahat yaptırırım. Hatta söylerim ne yaptığımı... İnsanların karşısına çıkıyorsunuz, onların da göz zevklerini bozmamak lazım. Zamanı, yeri geldiği zaman yaptırıyorum estetiği. Ancak, botoks yaptırmıyorum, yaptırmam da. Yüzümde müdahale yok. Göz altlarımdaki çizgileri doldurttum ama botoks değil. Botoksa çok karşıyım, onun yerine kessinler daha iyi.

AJDA GÜZEL BİR KADIN

Güzelleşmek uğruna geçirdiğiniz müdahaleler neler? Ajda'dan fazla estetik oldum. Liposuction yaptırdım (yağ aldırma), göz altım ve boynumla oynadım, göğüs ameliyatı oldum, yaptırdım yani bir şeyler. Ajda bugün dünyada örneği sayılamayacak kadar güzel bir kadın. Ajda Hanım bu konuda ciddi emek veriyor ve karşılığını da alıyor.

HUZURU HAKAN’DA BULDUM

Erkek arkadaşınız Hakan Ka'da sizi çeken şey neydi? Başta aramızda bir şey yoktu, sadece arkadaştık. Sonra bir şeyler hissettik ve ilişkiye döndü birliktelik. Çok mükemmel bir erkek Hakan. Doğru, düzgün, dürüst ve en önemlisi beni anlıyor. Yaklaşık iki yıldır tek başıma yalnız yaşamayı tercih ettim. Ama sonunda hayatıma o girdi ve şimdi iki kişiyiz. Mutluyum, sadece bunu söyleyebilirim.

Peki ya güven? Sonsuz güveniyorum ona. Ben huzuru arıyorum ve onda buldum. Artık aşktan beklediğim tek şey bu. Huzura doğru yol alıyoruz. Umarım bu ilişki hep böyle güzel gider.

TEKRAR EVLENMEYE GEREK DUYMADIM

Kızınızın babası Oğuz Müftüoğlu'ndan ayrıldıktan sonra neden hiç evlenmeyi düşünmediniz? 8 yıllık çok güzel bir evlilik yaşadım. Bir gün bile, "Niye evliyim?" demedim. Ondan çok şey öğrendim. Hayatı öğrendim ondan. Artık çok iyi arkadaşız. Ama sevgili değiliz. Bunun en güzel şekli ayrılmaktı, ayrıldık. Ben eşimin soyadını aldım zaten. Hiç düşünmedim sonrasında evliliği. Kızımı çok seviyorum. Gerek duymadım evlenmeye. Çok evlenme teklifi aldım. Her ilişkimde bir kere aldım. Ediyorlardı, “Eeeee” diyordum, kapatıyordum konuyu... Şu ana kadar kimse caydıramadı beni. Ama çıkarsa bir babayiğit!!!

Şebnem Özuzcan'la röportaj

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious