AK Parti, seçimlere eğitimle hazırlanıyor

  • Giriş : 21.12.2006 / 00:00:00

AK Parti Denizli İl Teşkilatı, merkez mahalle ve köy temsilcilerine eğitim ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Denizli Esnaf Sarayı'nda düzenlenen toplantıya AK Parti İl Başkanı Şahin Tin, İl Genel Meclisi Başkanı Halil Pekdemir, Kadın Kolları Başkanı Müberra Tomaroğlu, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan ve mahalle temsilcileri katıldı.

Eğitim toplantısında AK Parti'nin 4 yıllık icraatları değerlendirilirken 2007 seçimleri öncesi mahalle ve köy temsilcilerine yapılacak işler hakkında bilgi verildi.

AK Parti Denizli Arge Başkanı Abdulah Şencan, teşkilat olarak en önemli görevlerinin genel merkezin bir şubesi olarak teşkilatın çalışmalarını verimli kılmak ve halkla partiyi kucaklaştırmak olduğunu söyledi.

Teşkilat olarak bu eğitmeler önem verdiklerini belirten Şencan, "AK Parti Genel Merkez tarafından hazırlanan eğitim programı ile üyelerimize icraatlarımız, politikalarımız ve hedeflerimizin yer aldığı konular ele alınmıştır. İlimiz Arge Başkanlığı olarak bu eğitimleri üyelerimize, mahalle temsilcilerimize, teşkilatımıza anlatarak hizmetlerimizi halka doğru şekilde anlatmalarını sağlıyoruz." dedi.

Sinevizyon eşliğinde yapılan eğitimler de AB konusu, Dış politikalar, yapılan hizmetler ve 2007 yılı hedefler anlatıldı.

Eğitimler sonrası konuşan Ak Parti İl Başkanı Tin son günlerde sıkça konuşulan erken seçim söylentilerinin artık bitmesi gerektiği söyledi.

Tin, Ak Parti Hükümeti'nin görev süresini doldurup günü geldiğinde seçim yapacağını belirterek, "AK Parti hükümeti olarak Türkiye deki, Denizli'deki değişimi farkı ve kalkınmayı gösterdik. Artık bilsinler ki bu ülkede erken seçim olmaz yapılamaz. Hükümetimiz görevini Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilkleri başararak en iyi şekilde sürdürmektedir. Bizler daha önceki seçimleri ciddiye aldığımız gibi 2007 sonbaharında yapılacak genel seçimleri de ciddiye alıyor ve ona göre çalışıyoruz. Bu noktada 'Seçim, sandıkta kazanılır' ilkesinden hareketle tüm sandık kurullarımız güncellenmiştir. AK Parti hükümetinin icraatlarını hepimiz gördük. Bize düşen, bu icraatları seçmenlerimize anlatmak ve 2007 yılında yapılacak seçimlerde yine partimizi tek başına iktidar yapmak için çalışmaktır." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious