AK Parti aday adayına bıçaklı saldırı

AK Parti aday adayına bıçaklı saldırı.4528
  • Giriş : 31.12.2008 / 12:10:00

AK Parti'den Tarsus Belediye Başkan aday adayı olan Rıza Nur Fenk'in seçim bürosunu basan 6 kişi, Fenk ile birlikte 2 kişiyi darbetti, büro görevlisini de bıçakla yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Alınan bilgiye göre, daha önce MHP'den iki kez aday adaylığı başvurusu yapan, fakat aday gösterilmeyen Fenk, bu seçimde AK Parti'den aday adayı oldu.

Anıt Mahallesi'nde seçim çalışmaları için açılan büroya dün akşam saatlerinde gelen 6 kişi, Rıza Nur Fenk ile tartıştı ve ardından darbetti. Müdahalede bulunan 2 kişiye de saldıran gruptakiler, büro görevlisini de bıçakla yaraladı.

Emniyet yetkilileri, saldırıda yaralananların kaldırıldıkları hastanede tedavilerinin ardından taburcu edildiğini, olaya karıştıkları iddiasıyla 4 kişinin gözaltına alındığını ve 2 kişinin de arandığını bildirdiler.

Fenk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, seçim bürosunda bulundukları sırada, geçmişte Tarsus'ta Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinde bulunan N.K. ile tanımadığı 5 kişinin saldırısına uğradığını iddia ederek, şikayetçi olduğunu ve zanlıların yargı önünde hesap vereceklerini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*