AK Parti binasına saldırı

AK Parti binasına saldırı.16326
  • Giriş : 13.04.2008 / 12:16:00

AK Parti Menderes İlçe Binasına ve üst katında bulunan İlçe Başkanı Hasan Kabancı'nın ticari işletmesine saldırı düzenlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Binanın en üst katındaki Hasan Kabancı'nın çeyiz mağazasına geç saatte giren kimliği belirsiz kişiler, binanın su borularını patlatarak sabaha kadar binaya su basmasına neden oldu.

Güvenlik güçlerinin konuyla ilgili araştırmaları yaptığını ifade eden AK Parti Menderes İlçe Başkanı Hasan Kabancı, hainlerin hem AK Parti'ye hem de ekmek parasına saldırı düzenlediklerini söyledi. Kabancı, şöyle dedi:

"Birileri gece geç saatte binanın en üst katına çıkıp zorlamayla kapıları açmış ve su borularını patlatmış. İçerideki eşyalarımıza hiç dokunulmamış. Güvenlik güçlerinin dediğine göre, içeriden hiç eşyanın çalınmamış olması olayın sabotaj ihtimalini güçlendiriyor. Sabaha kadar bina içinde göllenen sular çok fazla maddi kaybıma neden oldu. Ticari işletmem çeyizlik dükkânı olduğu için içerideki mallarımın tamamına yakını heba oldu. Bunu yapanları kınıyorum, çünkü insanların alın teriyle ekmeğini kazanması kutsaldır. Emniyet güçlerimiz, bunu yapanları en kısa sürede akalayıp adli mercilere teslim edecektir. Adalet yerini bulacaktır" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious