AK Parti bürosu kundaklandı

AK Parti bürosu kundaklandı.7245
  • Giriş : 20.02.2009 / 10:39:00

Kocaeli'nin yeni ilçelerinden Dilovası'nda, dün gece AKP ilçe teşkilatının bürosu, kimliği belirlenemeyen iki kişi tarafından kundaklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yangın, camların patlamasıyla çıkan gürültü üzerine seçim bürosunun üst katında oturan vatandaşlar tarafından söndürüldü.

Dilovası AKP seçim bürosu, dün gece saat 03.20 sıralarında, kimliği belirlenemeyen 2 kişi tarafından kundaklandı. seçim bürosunun kapısına ve kapı önündeki paspasa tiner dökerek ateşe veren 2 kişi, olay yerinden hızla uzaklaştı.

Yanmanın etkisiyle camlar patlarken, çıkan gürültü üzerine uyanan ve seçim bürosunun üst katında oturan Erol Susuz'un müdahale etmesi sonucu yangın büyümeden söndürüldü. AKP Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım yaptığı açıklamada “Çözümün ve hizmetin tek adresi olan partimize olan ilgi ve alaka her geçen gün hızla artarak çığ gibi büyümektedir.

Bu tür çirkin saldırı ve provokasyonlar ile oluşan bu güzel atmosferi bulandırmak isteyen art niyetli kişilere gereken cevabı halkımız 29 Mart'ta sandıkta verecektir” dedi.
Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili soruşturmalara devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*