AK Parti'de kamp zamanı!

AK Parti'de kamp zamanı!.20762
  • Giriş : 31.08.2017 / 07:46:00

AK Parti'de 2019 yılında yapılacak seçimlerin hazırlığı başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden genel başkanlık koltuğuna oturduğu AK Parti'de 2019 yılında yapılacak yerel seçimler için hazırlıklar yapılmaya başlandı. Başkanlar kampa giriyor.

AK Partili belediye başkanları 5-6 Eylül’de Genel Merkez’de kampa alınacak. İlk gün AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, ikinci gün ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan başkanlığında toplantılar yapılacak.

2019’daki seçimlere şimdiden hazırlık yapan AK Parti, Genel Seçimlerde başarıdaki yerel yönetimlerin performansının etkili olduğundan hareketle işi sıkı tutuyor. Bu kapsamda parti yönetimi, AK Partili bütün belediyelerin performanslarını sürekli izliyor. Her ilde saha çalışması yapılarak belediye başkanları ile ilgili ayrıntılı raporlar hazırlanıyor. Periyodik olarak yapılan anketlerle vatandaşlara Belediye Başkanı’ndan ve hizmetlerinden memnun olup olmadıkları sorularak başkanların karnesi çıkarılıyor. Belediye Başkanlarıyla ilgili illerden ve Genel Merkez’e gelen şikayetler de tek tek inceleniyor. 5 ve 6 Eylül’deki toplantılarda belediye başkanlarının hizmet performansları masaya yatırılacak. Toplantıda belediye başkanlarından il ve ilçe teşkilatlarıyla ilgili görüşler de alınacak. Başkanlara seslenecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın önemli uyarılarda bulunması bekleniyor. AK Parti Ekim ayında da geleneksek kampını toplayacak. Afyonkarahisar’da 6-8 Ekim tarihlerinde yapılacak kampa AK Parti kurucuları, milletvekilleri ve bakanlar katılacak. Kampta değişik başlıklar altında yapılacak oturumlarda başta ekonomi ve terörle mücadele olmak üzere bir çok konu ayrıntılı olarak görüşülecek. Toplantıları Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat yönetecek.

TÜRKİYE

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*