AK Parti'de ziyaretler devam ediyor

AK Parti'de ziyaretler devam ediyor.20762
  • Giriş : 08.03.2017 / 11:49:00

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, 16 Nisan Halkoylaması çalışmaları kapsamında Ereğli, Karapınar, Halkapınar ve Emirgazi’yi ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Arat; “16 Nisan akşamı ‘Evet’ten yana hiçbir tereddütümüz yok. Ancak bizler üzerimize tanımlı görevleri yerine getirerek Konya’nın en büyük desteği vermesini sağlamalıyız” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Teşkilatı, 6 Mart’ta başladığı 16 Nisan Halkoylaması çalışmalarına ara vermeden devam ediyor…

Arat’tan Ereğli, Karapınar, Halkapınar ve Emirgazi’ye ziyaret

Bu kapsamda ziyaret programına AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, İl Başkan Yardımcıları Nurettin Akmeşe ve Hayati Arık, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Lütfiye Poçanoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Rıza Akköylü, Mustafa Özkan ve Ahmet Melih Güçlü katıldı.

Arat; “16 Nisan akşamı ‘Evet’ten yana hiç tereddütümüz yok”

İlçelerde parti teşkilatları ile bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Musa Arat; “Konya; Ereğli’si, Beyşehir’i ve Akşehir’i ile kısacası tüm ilçeleri ile en yüksek desteği vermesi adına meydanlara çıkıyoruz. Vereceğimiz ‘Evet’ler, akıtacağımız terlerle bereketlenecek. ‘Evet’ oyları en yükseğe çekilmiş bayrak gibi Konya’mızı zirveye taşıyacak. Şunu açık bir dille ifade edeyim. ‘Evet’in oranı konusunda bir endişemiz yok. Yani 16 Nisan akşamı bu değişiklik, yüzde 50’nin üzerinde bir oranla milletimizin de onayından geçmiş olacak. Bu konuda hiçbir tereddütümüz yok. Ancak bizler, Konya’nın en yüksek desteği vermesi adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Arat; “Milletimiz bizi mahçup etmedi etmeyecek”

16 Nisan gününe kadar tüm enerjileriyle sahada olacaklarının altını çizen AK Parti İl Başkanı Musa Arat, yeni bir sefere çıktıklarını dile getirdi. İl Başkanı Musa Arat, konuşmasının devamında ise şu ifadeleri kullandı; “Zaferler; fedakârlık, emek ve çalışmakla mümkündür. Onun için bizler, anayasa değişikliğini tek tek anlatacağız. Bunun gerekliliğini izah edeceğiz. Konya’da kapı kapı, ev ev dolaşıp anayasayı ve davamızı anlatacağız. Partimizin bu zamana kadar verdiği hizmetleri aktaracağız. Halkımız bu zamana kadar bizi hiç mahçup etmedi. İnşallah 16 Nisan’da yeni bir zaferi burada mutlulukla karşılayacağız. Buna inancımız tamdır.”

İl Başkanı Arat, İlçe Ziyaretleri kapsamında Ereğli’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile muhtarlarla bir araya gelerek referandumu ve anayasa değişikliğini konuştu. İl Başkanı Arat ayrıca Emirgazi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Ereğli’de yayın yapan ERT TV ve Metro TV’yi de ziyaret etti. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*