AK Parti'den Ahmet Şan tepkisi

AK Parti'den Ahmet Şan tepkisi.18036
  • Giriş : 22.08.2017 / 17:02:00

Atiker Konyaspor Başkanı'nın serbest bırakılmasına AK Parti'den tepki geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'ın Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması soruşturması kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılmasına AK Parti'den tepki geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, “Millet adına soruyorum. Bylock'tan gözaltına alınan bu şahıs neden sonra serbest bırakıldı. Bu şahsı koruyan mı var?” diye sordu.

Sosyal medyadan sert mesajlar paylaşan AK Parti’li Metin Külünk, şunları yazdı:

“Konya'da olup bitenleri millet çok iyi takip ediyor. Kim kime hangi baskıları uyguluyor, kim kimi niçin koruyor. Hepsini millet biliyor. Adalet ve güvenlik bürokrasisine milletin çağrısıdır, ‘Konya'da kimin akrabası kimin iş ortağı olduğuna bakmayacağınızdan emindir milletimiz.’ Millet bu tip cümleler duymaktan bıktı artık, ve yeter diyor. Kim olursa olsun hesabı sorulacaktır. Şahsi ikbal milletin kaderinin önüne geçemez. ‘O, onun yakını, bu, bunun ortağı, bu, şunun akrabası, bu, bunun arkadaşı’ cümlelerini millet duymak istemiyor. Ve gereğinin yapılmasını istiyor. Ellerindeki para gücü ile Konya'daki FETÖ yapılanmasının işbirlikçi ayağı yerel medya üzerinde konunun konuşulmaması için baskı yapmayın. Futbol'da FETÖ yapılanmasının mutlaka üzerine daha güçlü gidilmeli. Temiz Futbol için futbolun bağırsakları temizlenmeli.”

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*