AK parti ilçe teşkilatının basınla tanışma yemeği

  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

Manisa'nın Salihli ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı'nın basınla tanışma yemeği, Salihli Gıda Sanayi Tesisleri'nde yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yemekte konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Börekçigil, "Siyaset fedakârlık, sabır ve emek isteyen, zor ve meşakatli bir yoldur. Başbakanımız'ın dediği gibi ömür boyu süren maraton koşusuna benzemektedir. Nihai hedefimiz, kendi bölgemizde seçimleri kazanmaktır. Hükümetimiz, süresinde seçim yaparak bir ilke daha imza atacaktır ama biz her an seçime hazır vaziyette durmak zorundayız." dedi.

Milletle bütünleşme ve kucaklaşmayı sağlayarak beşeri münasebetleri en yüksek seviyeye çıkarmak zorunda olduklarını belirten Börekçigil, "Salihli'deki kronik işsizliği, ilçeye yatırım yapanları ve istihdam edici projeleri destekleyip teşvik ederek çözmeye çalışacağız. İlçe teşkilatı olarak basının öneminin farkındayız. Bugünden sonra basınla diyaloglarımızı sıklaştırıp iktidarımızın icraatlarını halka daha iyi anlatırsak Salihli'nin problemlerini daha rahat çözeriz." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious