AK Parti İzmir'in yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı

  • Giriş : 08.06.2006 / 00:00:00

Yeni seçilen AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu, ilk toplantısını İl Başkanı Ali Aşlık'ın başkanlığında yaptı. Parti il binası konferans salonundaki toplantıda, yönetime ilk defa seçilen üyeler kendini tanıttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aşlık, "28 Mayıs'taki kongreden sonra çok güçlü bir yönetim oluşturduk. Yeni arkadaşlarımızdan büyük beklentilerim var. Aktif, katılımcı ve proje üreten bir yapı kuracağız. Yeri gelecek, ailelerimizden ve işimizden fedakârlık yapacağız. Genel merkezimizle, bakanlarımızla koordineli bir şekilde İzmir'de ses getiren çalışmalar yapmaya devam edeceğiz." dedi.

İzmir'in meseleleri ve projelerle ilgili çalışmaları artan tempoyla devam ettireceklerini kaydeden Aşlık, "Yürütme kurulumuzu da belirledikten sonra sahaya inerek, ilçe teşkilatlarımızla birlikte aktif çalışma içinde olacağız. AK Parti, İzmir'de 2007 genel ve 2009 yerel seçimlerini sırtlayacak güçlü bir yönetim oluşturmuştur. Şimdi koşma zamanıdır." şeklinde konuştu.

Ali Aşlık, yönetim kurulu toplantısının akabinde il yönetim kurulu üyeleriyle birebir görüşerek, bundan sonra yapılacak çalışmalarla ilgili görüş ve tekliflerini dinledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious