AK Parti'nin toplantısına yüzlerce kişi katıldı

AK Parti'nin toplantısına yüzlerce kişi katıldı.15350
  • Giriş : 29.11.2016 / 12:23:00

Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığının Kasım ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sincan Belediyesi Lale Konferans Salonu’nda gerçekleşen İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Ankara AK Parti İl Başkan yardımcısı Ahmet Gül Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ve AK Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları üyeleri ile teşkilat mensupları katıldı.

Toplantıya İlçe Başkanı Fatih Omaç 'ın Açılış konuşmalarıyla başladı.Kasım ayı faaliyet raporunu İnsan Hakları Birim Başkanı İlçe Başkan Yardımcısı Nihat Yalçın sundu. Kasım Ayı ilçe Danışma Toplantımızda Aklımızdan hiç silemedigimiz ve o gecenin bir kahramanı Sincan'ımızın Gazilerinden Musa Akkoç misafirimizdi Akkoç; 15 Temmuz gecesi birebir yaşadıklarını bizlere aktardı.

Konuşmasında 15 Temmuz gecesi AK Parti Sincan İlçe Başkanımız Fatih OMAÇ'tan gelen mesaj üzerine milli iradenin bütünlüğüne sahip çıkmak ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü  korumak için sokağa indik. Lale Meydanı'nda toplandık. Asker kılığına girmiş bir grup hainin bu teşebbüse kalkıştığını ögrenmiştik. İlçe Başkanımız Fatih OMAÇ vatandaşlarımızı kilit noktalara yönlendirdiğini ve Genelkurmay Başkanlığı'nda yaşadıkları anlatan AKKOÇ 15 Temmuz Gecesi tüm dünyaya gücümüzü gösterdik dedi.Kasım ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı na Sincan Belediye Başkanı Doç.Dr.Mustafa Tuna'da aylık faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç, Başkanlık Sistemi için yapılacak olası bir referanduma Sincan olarak hazır olduklarını kaydetti. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*