Ak Parti seçim bürosuna saldırı!

Ak Parti seçim bürosuna saldırı!.8115
  • Giriş : 21.02.2009 / 16:02:00

Elmadağ Yenidoğan Mahallesi Semt pazarı bölgesinde bulunan AK Parti seçim bürosuna saldırı düzenlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi yada kişilerce yapıldığı belirtilen saldırıda seçim bürosunun camı bira şişesi ile kırıldı.

Yaklaşık 2 hafta önce de aynı şekilde saldırıya uğrayan seçim bürosunda bulunan görevli kişiler tedirgin olduklarını belirtti. Sabah saatlerinde seçim bürosunu açmaya geldiğini belirten bir parti görevlisi, içerden keskin bir kokunun geldiğini ve camın kırık olduğunu belirterek hemen Elmadağ İlçe Emniyet'ni aradığını söyledi. Şikayet üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, bahsi geçen bira şişesini incelemek üzere emniyete götürdü. AK Parti İlçe Başkanı Satılmış Yaman yapılan bu saldırının ilk olmadığını belirterek seçim ortamında herkesin dikkatli davranması gerektiğini söyledi. Yaman, gerginliğin kimseye fayda getirmeyeceğini gerginlik üzerinden siyaset yapmanın uygun olmadığını kaydetti.

Konu ile ilgili emniyet güçleri olay yerinde güvenlik önlemleri aldı. Diğer taraftan 2 ay içerisinde ilçe binası dahil AK Parti'ye yönelik 4 saldırı düzenlendiği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*