AK Parti seçim bürosuna saldırı

  • Giriş : 12.03.2009 / 16:42:00

Manisa’nın Turgutlu'daki AK Parti Seçim bürosunda bulunan afiş ve pankartlar kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yırtıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yerel seçimlerin yaklaşması ile Camiönü meydanında bulunan AK Parti seçim bürosunda bulunan afiş ve pankartlar kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yırtıldı.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Camiönü meydanında bulunan AK Parti Belediye başkan adayı M.Serhat Orhan'ın seçim bürosunun dış cephesinde bulunan pankart ve afişler kimliği belirsiz kişi veya kişilerce saldırı gerçekleştirildi. seçim Bürosu sorumlusu Sabri Özcan ' Yaklaşık 2 haftadır burada asılı bulunan pankartlar neden böyle bir şey yaptılar anlam veremiyorum, etik olmayan bir davranış bunu yapanları kınıyorum. Bunu Yaparak seçim kazanacaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar halkın nefretini kazanıyorlar' dedi. Turgutlu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı M.Serhat Orhan 'seçim büromuzda bulunan hizmetlerimizi anlattığımız pankartlar kimi rahatsız etti bilmiyorum ama birilerinin bu yapılan hizmetleri çekemediği netlik kazanmış oldu. Her zaman söylediğim gibi bunları amacı hizmet etmek değil hizmet edene engel olmak, yazıklar olsun bunları yapanlara'dedi. Olayla ilgili İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri soruşturma başlattılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*