AK Parti üye sistemini elden geçiriyor

  • Giriş : 14.06.2006 / 00:00:00

AK Parti İzmir İl Başkanı Ali Aşlık, ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek yeni dönemde yapılacak çalışmaları anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yepyeni bir anlayışla yola devam edeceklerini ifade eden Aşlık, 28 ilçe başkanının hazır bulunduğu toplantıda, "AK Üye programımızı haziran ayı içinde gözden geçirerek üye sistemimizi yenileyeceğiz. Bizim için hızlı tempoda çalışacağımız yeni bir dönem başlamıştır." dedi.

AK Parti'nin İzmir'deki üyelerinin 30 Haziran'a kadar güncelleneceğini ve yenileneceğini ifade eden İl Başkanı Aşlık, "Yaklaşık bir ayda AK Üye programımızı gözden geçireceğiz. Her ilçe başkanımız bir sorumlu belirleyecek. Programın şifreleri sadece o kişide olacak. Bütün işlemleri, ilçe başkanın belirleyeceği o kişi yapacak. Böylelikle bir disiplin içinde üye çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Listelerde kimlik numarası olmayan üyelerimiz tespit edilerek, gerekli bilgi elde edildikten sonra programa girilecek. Yenilenen ve elden geçirilen üye listeleri genel merkezimize gönderilecek." açıklamasını yaptı.

Bu arada kongre süreci sebebiyle bir süredir yapılmayan il danışma meclisi toplantıları da iki ayda bir olmak üzere devam edecek. İlçe başkanları toplantısında bu konuya da açıklık getiren Ali Aşlık, kurallar çerçevesinde iki ayda bir danışma meclisi toplantılarını yapmaya devam edecekleri kaydetti.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Emin Davran ise, ilk danışma meclisi toplantısının Gölcük'te yapılmasını teklif etti. İlçe başkanlarının da benimsemesi üzerine Ödemiş'te karar kılan İl Başkanı Aşlık, "Ödemiş Gölcük'te hem toplantımızı yapacak hem de ailelerimizle, çocuklarımızla piknik havasında olacak şekilde güzel bir program ayarlayalım. Bu tür toplantılarımız kaynaşmamıza, birlik ve beraberlik içinde hareket etmemize vesile olmaktadır." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious