AK Parti'den belediye logosu

AK Parti'den belediye logosu .4601
  • Giriş : 30.07.2007 / 11:53:00

AK Parti'li belediye başkanı belediye logosunu değiştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ankara'nın Saray Beldesi Belediye Başkanı AKP’li Hasan Coşkun, minare amblemini taşıyan Belediye logosunu, aydınlık yaşam ve bereketli toprakları ve yeni bir günün doğuşunu simgeleyen logo ile değiştirdi.

Coşkun, AKP camiasından bir Allah’ın kulu çıkıp da bana ‘Niye belediyenin minareli logosunu değiştirdin?' demedi. Üstelik bu çalışmamdan dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tebrik bile etti. Her fırsatta AKP'nin çağdaş bir parti olduğunu vurgulayan Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçeği ve farkı galiba burada ortaya çıkıyor'' dedi.

Cami ile sanayi arasında döşenen rayları ifade eden eski logonun bir anlam taşımadığını ve Büyükşehir Belediyesi'ne yapılan bir logo yarışmasından sonra ortaya çıkan logolardan esinlenerek Sarayköy Belediyesince kullanıldığını söyleyen Saray Belediye Başkanı Coşkun, “Yeni bir günün doğuşunu, aydınlık bir yaşam ve bereketli toprakları ifade eden yeni logomuzda, hava alanına olan yakınlığı ifade eden çizgilerde bulunuyor'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious