AK Parti'den muhtarlara Laptop sözü

AK Parti'den muhtarlara Laptop sözü  .6599
  • Giriş : 01.03.2008 / 15:07:00

AK Parti Osmaniye İl Başkanı Ali Binboğa, kendisine birçok istekle gelen muhtarlara dizüstü bilgisayar sözü verdi. Binboğa, en kısa zamanda ildeki tüm muhtarların bilgisayarı olacağını kaydetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Muhtarlar Derneği eski Başkanı Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Özkan öncülüğünde biraraya gelen bir grup mahalle muhtarı, AK Parti İl Başkanı Ali Binboğa'yı ziyaret etti.

Sorunlarını aktaran muhtarlar özellikle ikametgâh belgesi hazırlayamadıkları için zor durumda olduklarını belirterek, maaşlarının artırılması için Başkan Binboğa'dan yardım istedi.

Muhtarlar adına konuşan Mehmet Ali Özkan halk tarafından seçilmelerine ve önemli görevler üstlenmelerine rağmen muhtarlara hak ettiği değerin verilmediğini ileri sürdü. Muhtarların sorunlarını dinleyen ve not aldıran Ali Binboğa öncelikle bilgisayar sorunun halledilmesi için çalışacaklarını söyledi.

Muhtarlara normal bilgisayar yerine daha kaliteli ve üstelikte taşınabilir özellikte olan dizüstü bilgisayar sözünü veren Binboğa, bundan sonra muhtarlarla daha sık bir araya gelmeleri gerektiğini dile getirdi.

Toplantıya AK Parti İl Genel Sekreteri Zeynel Besim Çiftçi ile Belediye Meclis Üyesi Hamza Yılmazer de katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious