AK Parti'li aday intihar etti

AK Parti'li aday intihar etti.7400
  • Giriş : 19.02.2009 / 23:16:00
  • Güncelleme : 19.02.2009 / 23:18:37

Eşini arayıp "Hakkınızı helal edin" dedi ve kendini iple ağaca astı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzon'un Akçaabat İlçesi'ne bağlı Mersin Beldesi'nde AK Parti yöneticisi olan ve 29 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde de Belediye Meclis Üyesi adaylığını açıklayan Hüsnü Saraç (40), kendisini iple ağaca asarak intihar etti. Saraç'ın ölmeden önce eşini telefonla arayıp, "Borçlarımı ve alacaklarımı yazıp bıraktım. Hakkınızı helal edin" dediği öğrenildi.


Trabzon'un Akçaabat İlçesi'ne bağlı Mersin Beldesi'nde AK Parti yöneticisi olan ve 29 Mart'ta yapılacak seçimlerde Belediye Meclis Üyesi adaylığını açıklayan Hüsnü Saraç, Giresun'un Keşap İlçesi'ne bağlı Düzköy Köyü'nde kendisini ağaca asarak intihar etti. Edinilen bilgiye göre olay şöyle gelişti: Trabzon'un Akçaabat İlçesi'nde atölyecilik yapan ve iki gündür ailesinin kendisinden haber alamadığı Hüsnü Saraç, dün akşam saatlerinde eşini arayıp, "Hakkınızı helal edin. Borçlarımı ve alacaklarımı yazıp arabanın torpidosuna bıraktım. Ben intihar edeceğim. Tek isteğim, yavruma iyi bakmanız" dedikten sonra telefonu kapattı.

Ailesinin olayı polise haber vermesi üzerine MOBESE kayıtlarında yapılan incelemede, Hüsnü Saraç'a ait otomobilin son olarak Giresun istikametine gittiği saptandı. Araştırmalar sürerken bu sabah Keşap İlçesi'ne bağlı Düzköy Köyü'nde vatandaşlar, ağaçta asılı bir erkek cesedi buldu. Olay yerine giden güvenlik güçleri, cesedin Hüsnü Saraç'a ait olduğunu saptadı.

7 yaşında bir kızı olduğu öğrenilen Saraç'ın cesedi, otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. İlk belirlemelere göre intihar ettiği düşünülen Saraç'ın kesin ölüm nedeninin, Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak incelemeden sonra belli olacağı, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*