AK Parti'li Ali Yaşar'n odası güllerle donatıldı

  • Giriş : 24.05.2006 / 00:00:00

Geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Ali Yaşar'ın parti binasındaki çalışma odası, mesai arkadaşları tarafından güllerle donatıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yaşar'ın malî işlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürüttüğü odasındaki masasını güllerle donatan çalışma arkadaşları, her sabah ziyaret ettikleri odadaki gülleri yeniliyor.

Ali Yaşar'ın ölümünün şokunu atlatamayan arkadaşları, "O herkesin yanında bir dost, bir ağabey olarak görmek isteyeceği bir insandı. Ölümü bizi derinden sarstı. Onun hatırasını yaşatmak için elimizden geleni yapacağız." dedi.

Yaşar'ın ölümünü bir türlü kabul edemediklerini söyleyen AK Parti İzmir İl Başkanı Ali Aşlık da, "Yıllarca omuz omuza çalıştığımız, iyi günde kötü günde birlikte olduğunuz ağabeyimizi kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Her an şu kapının arkasından çıkıp gelecek gibi. Onun babacan, dostane tavırları AK Parti ailesine çok şey katmıştır. Yaşar'ın ölümü sadece bizim için değil, ülkesini seven herkes için büyük bir kayıptır." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious