Ak Parti'li kadın vekilden kolbastı şov

Ak Parti'li kadın vekilden kolbastı şov.11990
  • Giriş : 09.06.2009 / 06:00:00
  • Güncelleme : 22.09.2016 / 00:47:51

Ankara'da çevre etkinliğine katılan AK Parti Ankara Milletvekili Aşkın Asan kolbastı çalmaya başlayınca...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


AK Parti Kadın Kolları tarafından 'Dünya Çevre Günü' nedeniyle çevre şenliği düzenlendi. Şenliğe, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, eşi Yıldız Atalay, AK Parti Ankara Milletvekili Aşkın Asan, Burhan Kayatürk, ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Öğrenciler Çevre günü nedeniyle çeşitli gösteriler yaptı. İlk olarak, 'Rap show', 'Düm tek tek' ve 'Kolbastı' oynadı. Öğrencilerin kolbastı oynaması sırasında Bakan Atalay, Tarabzon'lu olan Asana'a kolbastı oynaması isteğinde bulundu. Asan, ise Bakan Atalay'a teşekkür etti.

Atalay'ın ısrarı üzerine sahneye çıkan Ankara Milletvekili Asan, öğrenciler ile birlikte 2 dakika kolbastı show yaptı. Bakan Atalay ve eşi Asan'ın kolbastı oyununu ayakta alkışlayarak izledi.

Asan, gazetecilere yaptığı açıklamada kendisinin Trabzonlu olduğunu anlatarak, Bakan Atalay'ın ısrarı üzerine kolbastı oynadığını söyledi.

Gazetecilerin, Atalay'a 'Siz mi ısrar ettiniz?' şeklindeki sorusuna Bakan Atalay,"Sayın Asan'ın oynaması için ben ısrar ettim. Gerçekten kolbastı oyununu çok güzel oynadı. Öğrencilerimizin gerçekleştirdiği Rap oyunuda çevre günü için güzel oynadılar. Emeği geçen bütün öğrencilerimize teşekkür ediyorum" dedi. Bakan Atalay, en çok rap oyunu ve kolbastı oyununu beğendiğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*