AK Partili kadınlar yaka paça dışarı atıldı

AK Partili kadınlar yaka paça dışarı atıldı.8115
  • Giriş : 20.02.2009 / 10:25:00

Seçimler öncesinde evleri gezen AK Partili kadınlar yaka paça dışarı atıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Batman'da seçim çalışması kapsamında bir eve giren AKP'li kadınlar saldırıya uğradı. Ev sahibi kadınlarca yaka paça dışarı atılan AKP'lilerin ellerindeki broşürler de yırtıldı

Batman'da AKP Kadın Kolları'na üye bir grup kadın, seçim çalışması için girdikleri evde, ev sahibi kadınların saldırısına uğradı. Ellerindeki broşürler yırtılan AKP'li kadınlar, yaka paça dışarı atıldı. Olay yerine gelen AKP Batman Milletvekili Emin Ekmen, “Altıncı kez saldırıya uğruyoruz” dedi.

29 Mart 2009'da yapılacak yerel seçim çalışmaları çerçevesinde Batman'da Kültür Mahallesi'ndeki bir eve giren AKP Kadın Kolları'na üye kadınlar, evdeki kadınlar tarafından ellerindeki bröşürler yırtıldıktan sonra yaka paça dışarı atıldı.

AKP Batman Milletvekili Ekmen, Belediye Başkan adayı Ziver Özdemir, İl Başkanı Ömer El olay yerine geldi. Ekmen, “Mahalle çalışması yapan kadın arkadaşlarımızın bir saldırıya maruz kaldığını duyduk. Biz de sükuneti sağlamak ve bu saldırını hesabının sorulması için olay yerine geldik. Altıncı kez saldırıya uğruyoruz. Herkesi sükunete ve barışa davet ediyoruz. Samimiyet bekliyoruz. Bire bir görüşmelerimizde olaylar kınanıyor, ancak medya önünde toplum önünde kınanmıyor. Bu olayın son olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*