Ak Partili vekil hastaneye kaldırıldı

Ak Partili vekil hastaneye kaldırıldı.11400
  • Giriş : 03.05.2009 / 16:06:00

AK Parti Uşak Milletvekili Mustafa Çetin, Eşme ilçesindeki evinde rahatsızlanarak, hastaneye kaldırıldı. Çetin'in kalp ritminin bozulduğu ve tansiyon probleminin olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Alınan bilgiye göre, Mustafa Çetin'in (57) rahatsızlanması üzerine 112 Acil Sağlık ekibinden yardım istendi. Ambulans görevlilerinin evde yaptığı ilk müdahalenin ardından Uşak Devlet Hastanesine kaldırılan Çetin, tedavi altına alındı.

Çetin'in, kalbinde ritim bozukluğu olduğu ve tansiyonunun düştüğü öğrenildi.

Çetin'in rahatsızlandığını öğrenen Uşak Valisi Kayhan Kavas, Eşme Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer, İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin, AK Parti Uşak İl Başkanı Ali Işık ve eski Uşak belediye başkanı Mesut Apaydın, hastaneye gelerek, Çetin'in sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

AK Parti İl Başkanı Ali Işık, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çetin'in sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Bu arada, Mustafa Çetin'in eşi Ayşe Çetin'in de heyecanlanarak fenalık geçirdiği ve hastanede gözetim altında tutulduğu öğrenildi.

Çetin, daha sonra Uşak Devlet Hastanesinden Özel Ceylan Hastanesine sevk edildi.

ÇETİN, ÖZEL CEYLAN HASTANESİNDEN HAVA AMBULANSI HELİKOPTERLE Ankara'YA SEVK EDİLDİ

Kalp ritmi bozukluğu ve tansiyon düşüklüğü şikayetiyle Uşak'ta tedavi altına alınan AK Parti Uşak Milletvekili Mustafa Çetin, hava ambulansı helikopterle Ankara'ya gönderildi.

Mustafa Çetin, tedavi gördüğü Özel Ceylan Hastanesinden ambulansla Uşak Havaalanı'na getirildi. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinden havalanan Sağlık Bakanlığına ait hava ambulansı helikopterine bindirilen Çetin, 1 doktor ve 1 sağlık görevlisinin bulunduğu tam donanımlı hava ambulansıyla Ankara'ya hareket etti.

Mustafa Çetin'in Ankara'daki bir hastanede tedavisine devam edileceği öğrenildi.

Bu arada, AK Parti Uşak Milletvekili Çetin'i uğurlamak üzere Vali Kayhan Kavas, İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı ve Uşak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İsmail Güneş de havaalanına geldi.

Basın mensupları, Çetin'in helikoptere bindirilişi sırasında aprona alınmadı.

Uşak Valisi Kayhan Kavas, gazetecilere yaptığı açıklamada, Uşak'ın Eşme ilçesinde rahatsızlanan milletvekili Çetin'in, ambulansla Uşak Devlet Hastanesine getirildiğini, buradaki ilk değerlendirmenin ardından Özel Ceylan Hastanesine sevk edildiğini hatırlattı.

Çetin'e burada kalp anjiyografisi yapıldığını ve kalp damarlarında herhangi bir tıkanıklığın tespit edilmediğini belirten Kavas, ''Ancak tedbir için doktorlar Ankara'ya sevkini uygun gördü. Endişelenecek bir durum yok. Sayın Vekilimizin eşi de olayın etkisiyle küçük bir rahatsızlık geçirdi. Şu an sağlık durumu iyi. O da kara yoluyla bir müddet sonra Ankara'ya hareket edecek'' dedi.

Uşak İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı da Mustafa Çetin'in daha önce herhangi bir kalp rahatsızlığı geçirmediğini, ritim bozukluğu şikayetiyle hastaneye getirildiğini, endişelenecek hiçbir durumun olmadığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*