AK Partili vekilin durumu kritik!

AK Partili vekilin durumu kritik!.10776
  • Giriş : 02.03.2009 / 20:39:00

AKP'li Ayşe Akbaş, geçirdiği trafik kazası sonucu, çok istediği halde seçim çalışmalarına katılamayacağını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bunu bir basın açıklamasıyla kamuoyuna duyuran bayan vekil Akbaş, kararın doktorlarının koyduğu seyahat yasağı sebebiyle alındığını bildirdi.

Milletvekili Ayşe Akbaş'ın, Kurban Bayramı öncesi, Ankara Söğütözü'nde geçirdiği trafik kazasında oluşan travma sonucu sağ köprücük kemiğine bağlı komplikasyonun devam ettiği öğrenildi.

Sağ kolunu kullanamayan Ayşe Akbaş, profesörler ve uzman doktorlardan oluşan heyetin verdiği tedavi programına rağmen müspet bir gelişme kaydedilemediğini bildirdi. Konuyla ilgili yazılı bir baçın açıklaması yapan AK Parti Balıkesir Milletvekili Ayşe Akbaş, "TOS ( Torasik Outlet Sendromu ) denilen ve çok nadir görülen bir rahatsızlık nedeniyle zaman zaman TBMM Genel Kurul ve üyesi bulunduğum KİT Komisyonu çalışmalarına katılamamaktayım. Yaklaşan yerel seçimler için AK Partimizin başarısı adına zaruri olan seçim çalışmalarına partimizin bir ferdi olarak tüm gönlümle katılmayı arzulamama rağmen sağlık heyetinin seyahat yasağı ve kesin istirahat talimatı nedeniyle katılamıyorum" diyerek üzüntüsünü ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*