AK Partililer'den birlik mesajı

  • Giriş : 30.04.2006 / 00:00:00

AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı'nda geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ve itirazlara neden olan kongrenin ardından milletvekillerinin de katılımıyla yeni yönetim ilk toplantısını düzenleyerek birlik mesajı verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yimpaş Otel'de gerçekleştirilen toplantıya, AK Partili Eskişehir milletvekilleri ile belediye başkanları da katıldı. Birlik mesajının verildiği toplantıda partinin yeni il teşkilatı yöneticileri tanıtıldı. Kongre sürecinde doğal olarak bir yarışın yaşandığını ifade eden İl Başkanı Osman Yüksel, bu yarış sırasında dışardan bölünme, anlaşmazlık gibi yorumların yapıldığını belirterek, "Demokratik yarışta bölünme diye bir şey söz konusu olamaz. Demokrasinin gereği olarak iki AK Partili aday olarak yarıştık. Delegelerin tercihi ile bir başkan seçildi ve kazanan AK Parti oldu. Çünkü her iki tarafta AK Partilidir. Aynı duygu ve heyecanla hizmetimize devam edeceğiz. Önemli olan vatandaşa hizmetin sunulmasıdır." diye konuştu.

AK Partili Tepebaşı Belediye Başkanı Tacettin Sarıoğlu da sonucun hayırlı olması dileğinde bulunarak, "Birlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi. Toplantıya Eskişehir milletvekilleri Murat Mercan ve Fahri Keskin de katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious