AK Parti'nin belediyecilik anlayışı seçimlerle tescillendi

  • Giriş : 02.08.2007 / 18:05:00
  • Güncelleme : 02.08.2007 / 18:06:29

Hotar Göksel, AK Parti'nin belediyecilik anlayışının tüm Türkiye'de tescillendiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar Göksel, AK Parti'nin belediyecilik anlayışının tüm Türkiye'de tescillendiğini söyledi.

Göksel, Gaziemir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Adnan Yüksel'e seçim süresince yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

Göksel, Gaziemir'in, İzmir'de AK Parti'nin en yüksek oy aldığı ilçelerden birisi olduğunu belirterek, bu başarıda emeği geçen herkesi kutladı.

2009 yılında yerel seçimlerde de aynı başarıyı yakalayarak İzmir Büyükşehir Belediyesini kazanacaklarını kaydeden Göksel, şöyle dedi:

''AK Parti olarak 5 yıldır yoğun bir çalışma içindeyiz. Halkımız çalışmalarımızı takdir etti ve bizi tekrar iktidara getirdi. Çalışmalarımıza aynı tempoyla devam edeceğiz. 5 yıl boyunca gece gündüz demeden çalıştık, tempomuzu
daha da arttıracağız.

2009 yerel seçimlerinde de aynı başarıyı sağlayacağız. AK Parti'nin belediyecilik anlayışı artık tüm Türkiye'de tescillendi. İzmir'de de Büyükşehir Belediyesini kazandığımız zaman yapılan yatırım ve çalışmalarla İzmir'in çehresi değişecek. Bunun için çalışmalarımıza şimdiden başladık

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious